Interneta pārraidē notiks koncerts «Uzcel savu baznīcu!» 14

Svētdien, 7. jūnijā, plkst. 20 interneta pārraidē no Bruknas muižas notiks koncerts «Uzcel savu baznīcu!». Šajā nestabilajā situācijā ir vēlme turpināt Bruknas ikgadējo tradīciju, tās stāstu un kaut attālināti tikties ar uzticīgajiem koncertu apmeklētājiem.
 
Koncertā piedalīsies Renārs Kaupers, Artūrs Skrastiņš, Aija Andrejeva, Jānis Aišpurs, Marts Kristiāns Kalniņš, grupa «Putnu balle», Jānis Miltiņš, Valters Sprūdžs un Kaspars Kurdeko.

«Lai ir drosme turpināt mīlēt, kaut arī nav ļauts būt tuvumā! Dzīve turpinās, un celsim tālāk baznīcu sevī!» tā aicina priesteris Andrejs Mediņš. Laikā, kad visā pasaulē valda neziņa un satraukums par nākotni, ir tik svarīgi sajust drauga plecu, garīgu mierinājumu un morālu atbalstu.

Izpostītajā Bruknas muižā  2001. gadā priesteris Andrejs Mediņš izveidoja dvēseles rehabilitācijas vietu «Kalna svētību kopiena», kur iespēja atrast jaunu dzīvi tiek dota dažādās atkarībās nonākušiem ļaudīm. 2012. gadā tika sākta akcija «Uzcel savu baznīcu!», kuras mērķis bija atbalstīt starpkonfesiju kapelas būvi Bruknā. Ar labdarības akciju palīdzību piesaistītie līdzekļi un kopējiem spēkiem atkarībās nonākušo cilvēku celtā lūgšanu nama durvis ir atvērtas ikvienam. Tas ir ne tikai nams, kurš uzcelts smagā un neatlaidīgā darbā pašu Bruknas kopienas iemītnieku rokām.

Koncerta filmēšana notika Bruknas muižā, ievērojot visus drošības pasākumus.

Koncertam «Uzcel savu baznīcu!» ir noteikta biļetes cena Bruknas kopienas atbalstam – 8, 10, 15 eiro par vienu tiešraides pieslēgumu jeb tā saukto «dzīvokļa biļeti», kad ar vienu biļeti koncertu var baudīt visi vienas mājsaimniecības iedzīvotāji.

Iegādājoties biļeti, ikviens saņems tiešraides kodu, kuru varēs izmantot, lai skatītos koncertu. Biļetes var iegādāties https://www.ekase.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

ēest gribāas

Kaupers malaģec, dzied uz Puķina tanka, no Ziedoņa fonda un Bruknas baznicas.

pirms gada, 2020.05.19 10:05

paēdušais

Nejauc kultūru ar politiku, dažreiz krievu dziesmas ir labākas par latviešu suņu rejām !

pirms gada, 2020.05.19 14:49

pāedušais

Nejauc kultūru un ticību ar tankiem !

pirms gada, 2020.05.19 16:31

to mjāa

Viņa tev traucē, nebrauc tur !

pirms gada, 2020.05.19 14:47

pārdomas

Man ir manas dzimtās puses baznīca, tur ir arī mūsu dzimtas kapi, ir baznīca Bauskā, ko apmeklēju , tad kāpēc man būtu vēl " jāceļ baznīca Bruknā" , tikpat labi es varu to visu ziedot dzimtajai pusei un Bauskai, šis vietas nav tik pompozas un skaļas, bet manai sirdij tuvas.Tādēļ piedod, Brukna, bet ne tu esi vienīgā!

pirms gada, 2020.05.19 10:29

Arī pārdomas

Vai tad tev kāds liek Bruknā kaut ko celt???!!! Mīļo cilvēk, tas nav obligāts pasākums un nevienu nespiež ne ziedot, ne skatīties koncertu. Atslābsti un atbalsti savai sirdij tuvās vietas un baznīcas. Vai arī neatbalsti neko un priecājies par dzīvi.

pirms gada, 2020.05.19 14:18

to arī pārdomas

Atslābsti taču, mīļais cilvēk.Kāpēc tavā rakstā sāk parādīties tāds slēpts aizkaitinājums, nesaprotu, un tā vienmēr , kad neskan oh un ah par šādiem pasākumiem. Baznīcu ceļ, lai to kāds apmeklētu, bet šeit jau ir spēle vienos vārtos- Bruknas kopienai, varbūt tad atbalstīsim arī citas baznīcas. Mīļais cilvēk, neuzbāzies ar padomiem, kad tev to neviens nelūdz. Domas un viedokļi ir dažādi, nesatraucies, ja visi nesaskan ar tavējo. "Uzcelt savu baznīcu" ar naidu un apvainojumiem nav prāta darbs, jo miers baro, bet nemiers posta. Nesāc tikai citus atkal mācīt , kas jādara un kas ne. viedokļu dažādība ar likumu taču aizliegta nav.

pirms gada, 2020.05.19 17:05

Lai dievs nogrābstās

Ja esi priesteris, tad vari valsts likumus un normas neievērot un ignorēt, kā arī nerēķināties ar nevienu...

pirms gada, 2020.05.19 11:49

likums

Kādi valsts likumi un normas tiek pārkāptas ?

pirms gada, 2020.05.19 14:45

Nu gan nu

Valstī krīze, bet šiem tik naudu vajag, lai būvētu...

pirms gada, 2020.05.20 07:43

tieši tā!

bus ko atcereties pec gadu simtiem, teiks, re kaa , mees baznicu celaam ari c-19 laikaa. nu laudis teiks, Malači! Labi jau , ka Mediņš saka vinu celt jau gadus atpakaļ, šodien kaut ko tadu tik pamatigu iesaakt, butu diezgan pagruuti finansiaali.,., Lai veicas dabeigt to celtni un visiem miers un prieks!!!.

pirms gada, 2020.05.20 08:49

Vietējās ziņas