Invalīdu biedrība plāno veidot radošo darbnīcu novadniekiem 2

Pagājis mēnesis, kopš Bauskā nodibināta Latvijas Sieviešu invalīdu asociācijas (LSIA) «Aspazija» Bauskas nodaļa. Pašlaik tiek diskutēts, lai rastu galvenos darbošanās virzienus.

Bauskas nodaļas vadītāja Inta Lāce ziņo, ka biedrībā pamazām iesaistās jaunas darboties gribošas sievietes, taču paies laiks, kamēr grupa kļūs stabila. Lai oficiāli iekļautos biedrībā un saņemtu biedra apliecību, obligāta prasība ir invaliditāte, taču netiek atraidīts neviens interesents. Nodarbības notiek Bauskas novada sociālā dienesta telpās.

Pašlaik trešdienas tiek aizvadītas rokdarbos, plānotas arī ēst gatavošanas praktiskās nodarbības. Taču par galveno ieguvumu I. Lāce min plašo finansējuma iespēju piedāvājumu. «Aspazijām» lielu atbalstu dod ziedot.lv, Borisa un Ināras Teterevu fonds un citi. Tiklīdz būs stabilizējies sastāvs, Bauskā tiks domāts par projektu rakstīšanu.

Iespējams, ka pirmais projekts varētu būt izstāžu un pārdošanas telpa no sirds darinātajiem darbiņiem vai arī radošā darbnīca visiem novada iedzīvotājiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

SD

Malači, ka domājat par projektiem un līdzekļu piesaistīšanu. Lai jums veicas! Ja paši darīsiet, būs cilvēki, kas Jūs atbalsta. Ja ir idejas, tad tās arī materializēsies un visiem būs labi.

pirms 6 gadiem, 2013.11.08 08:01

Rūķītis

Ko piedāvāsiet tiem, kam redzes problēmas? Gribētos arī pavingrot, jo ziema gara...
Ko piedāvāsiet redzes invalīdiem? Arī pavingrot gribētos bariņā, jo ziema gara!

pirms 6 gadiem, 2013.11.08 14:53

Vietējās ziņas