Īrnieki no dzīvokļa Bauskā nozog dīvānu 1

Bauskā 22. jūlijā kāda dzīvokļa īpašnieks konstatēja, ka īrnieki no viņam piederošā īpašuma ir nozaguši dīvānu. Nodarīts materiālais zaudējums 563 eiro vērtībā. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Brunavas pagastā 22. jūlijā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,30 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.
 
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 22. jūlijā saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 14 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 22. jūlijā saņemta informācija par 130 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 75 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 48 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process un viens kriminālprocess. Fiksēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona un vienā viena persona gājusi bojā. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas