Īslīcē aizvadīta «Bērnu pēcpusdiena»

Īslīces kultūras namā 2. oktobrī aizvadīta «Bērnu pēcpusdiena», kur sanākušajiem piedāvāja dažādas aktivitātes un beigās arī kino. Aktivitātes iniciatore bija Īslīces kultūras nama pasākumu organizatore Evita Novicka, portālu informēja Īslīces pagasta jaunatnes darbinieks Gints Jankovskis.

Viņš pastāstīja, ka piektdienas, 2. oktobra, vakarā,   Kultūras namā pulcējās 82 bērni no Bauskas novada, kam piedāvāja dažādas radošās darbnīcas, aktivitātes un spēles. Pēc darbošanās aktivitātēs sekoja bērnu īpaši gaidītais kino vakars uz lielā ekrāna kultūras namā.
Īslīces pagasta pārvaldes vadītāja Sandra Ķisele ir gandarīta, ka Īslīces kultūras nama darbinieki un jaunieši iesaistās novada jaunāko atvašu izklaidēšanā Īslīces pagastā. «Aktīvi darbojoties un veidojot šāda veida pasākumus, padarīsim mūsu pagastu vēl draudzīgāku ģimenēm ar bērniem,» saka S. Ķisele.

Īslīces kultūras nama pasākuma organizatore Evita Novicka uzskata, ka šādi sarīkojumi bērniem un jauniešiem ir jāveido biežāk. «Mēs redzam to, ka ģimeņu aktivitāte un vēlme apmeklēt šādus pasākumus ir ārkārtīgi liela, un dzirdam arvien vairāk saucienu pēc līdzīgu pasākumu organizēšanas tuvākajā laikā, ja to atļaus epidemioloģiskā situācija Latvijā,» uzsver E. Novicka.

«Pats esmu priecīgs, ka jaunieši Īslīces pagastā sāk aktīvāk darboties. Kopīgi veidojam spēcīgu, organizētu jauniešu darbību Īslīces pagastā. Jauniešiem ir jāveido draudzīga vide, lai viņiem patiktu līdzdarboties un dzīvot Īslīces pagastā arī pēc skolas absolvēšanas. Darbosimies, plānosim un darīsim!» paziņo G. Jankovskis.

Organizatori izsaka lielu pateicību visiem brīvprātīgajiem, atbalstītājiem un apmeklētājiem. G. Jankovskis aicina uz tikšanos nākamajā ģimenēm paredzētajā pasākumā Īslīces kultūras namā 17. oktobrī, kad notiks amatierteātra «Dadži» pirmizrāde «Sīpoliņš», kur bērniem būs paredzētas arī dažādas radošās darbnīcas, spēles un mūsu novada bērnu veidotā zīmējumu izstāde.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas