Īslīcē atkal skanēs «Aprīļa pilieni» 3

No 26. līdz 28. aprīlim Bauskas novada Īslīces pagasta kultūras namā notiks jau XII starptautiskais populārās mūzikas izpildītāju konkurss – festivāls «Aprīļa pilieni».

Festivāla organizatore, studijas «Aprīļa pilieni» vadītāja Nijole Berezina informē, ka uz festivālu plāno ierasties mākslinieki ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas, Polijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Somijas, Gruzijas, Turcijas, Izraēlas, Bulgārijas, Vācijas, Maķedonijas, Ungārijas un Armēnijas.

Piektdien, 26. aprīlī, būs dziedātāju solistu uzstāšanās, savukārt 27. aprīlī savas prasmes parādīs deju grupas, uzstāsies arī vokālas grupas. Ikviens interesents aicināts 28. aprīļa pēcpusdienā uz festivāla laureātu koncertu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Baušķinieks

Vai Bauskas bērniem nevarēja būt atlaide dalībai?? Kāpēc citās pilsētās visos konkursos vietējie bērni uzstājas bwz dalības maksas, jo vietējā pašvaldība atbalsta. Vai Bauska to nevar???

pirms gada, 2019.04.24 08:25

Anna

Pilnīgi piekrītu rakstītajam. Kaut vai daļu segt dalības maksu.

pirms gada, 2019.04.26 00:10

Anna

Īslīce no maziem berniem- bernu darzu neatbalsta par edināsanu, kur vel konkursam dalības maksu, tas pagasts nav berniem domāts.

pirms gada, 2019.04.27 07:50

Vietējās ziņas