Īslīcē autovadītājs iebrauc stabā un pamet notikuma vietu

Bauskas novada Īslīces pagastā 7. jūlijā pagaidām nenoskaidrots vadītājs, stūrējot automašīnu «VW Passat», nobrauca no ceļa un ietriecās elektrības stabā, to bojājot. Autovadītājs no notikuma vietas aizgāja, neziņojot par negadījumu policijai likumā noteiktajā kārtībā. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols. 

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 7. jūlijā saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, vienā cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 7. jūlijā saņemta informācija par 105 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 47 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 20 par ātruma pārsniegšanu un divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrēta viena automašīnas zādzība un viena zādzība no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas