Īslīcē Rožu ielā uzlej asfaltu 5

Jau vairāk nekā nedēļu Īslīces pagasta Bērzkalnu ciemata Rožu ielas iedzīvotāji priecājas par asfaltu. Simts metru garumā tas ieklāts arī Celtnieku ielā.«Ļoti labi, ka iela ir asfaltēta. Tagad mašīnām ir tīras riepas, gājējiem spodri apavi un bērnu ratiņiem tīri riteņi. Ilgi gaidījām, kad būs labs segums,» tā Rožu ielas iedzīvotāja Laura Stūre-Afanasjeva. Viņa atzina, ka liels ieguvums tas būs arī vasarā, jo tad, mašīnām braucot garām, tika sacelti lieli smilšu un putekļu mākoņi, kas pārklāja blakus esošās mājas un dārzus. Tomēr lielākajā daļā ielu pēc ūdenssaimniecības rekonstrukcijas projekta realizācijas atjaunots tāds pats segums, kāds bijis pirms tam. Īslīces pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Barans stāsta: «Rožu ielas asfaltēšanas projekts izstrādāts 2006. gadā. Toreiz bija paredzēts ceļu klāt ar 28 centimetru biezu šķembu kārtu un desmit centimetriem asfalta. Taču izmaksas pa šo laiku ir pieaugušas, tāpēc iznāca vien 20 centimetri šķembu un seši centimetri asfalta.» Vispirms gar ielas malu bija jāizbūvē kolektors, tāpēc asfalta ieklāšana tika atlikta.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

gribu uz munameģi -- aizvediet mani un manus kaimiņus uz munameģi..
Gribu putna pienu pasūkāt -- nu tās ledenes, bet var arī šķidro, ja ir .. bet tikai ne asfaltu

pirms 9 gadiem, 2011.11.06 21:08

tu

Diez kas darīsies lietusgāžu laikā. Parasti no celtnieku ielas pa ķiršu ielu tecēja uz leju varena upīte, jo sķembu nav ir tikai smilts un dubļi, kas sanāca pēc tam pagrabos.

pirms 9 gadiem, 2011.11.05 17:37

ups

Nu šķembas jau varēja uzbērt kaut nedaudz uz tām mazajām ieliņām arī, jo pēc gāzes vada ievilkšanas Ķiršu un Pīlādžu ielās visas šķembas kas bija ieraka zemē un tagad ir palikuši tikai dubļi , rudenī un pavasarī jābrien pa totāliem dubļiem it kā dzīvotu nevis piepilsētā bet tālos laukos vai meža vidū. Un galvenais, kad brauks ar savām mašīnām un atkritumu mašīnas ārā no šiem mazajiem celiņiem uz šo tīro asfaltu, nekas pāri vairs nepaliks, būs tas asfalts ātri vienos dubļos.

pirms 9 gadiem, 2011.11.05 17:33

Vietējās ziņas