Īslīcei balvas trīs nominācijās 3

Konkursā «Sakoptākais Latvijas pagasts 2008» Zemgalē uzvarēja Jelgavas rajona Glūdas pagasts. Īslīces pagasts šajā skatē ieguva balvas trīs nominācijās: par kultūrvides veidošanu pagastā, par sociālo darbu, kā arī par dialogu ar sabiedrību, informē vērtēšanas komisijas vadītāja Cilda Purgale. Zemgalē konkursā piedalījās vēl Valles pagasts no Aizkraukles rajona, Salas pagasts no Jēkabpils rajona, kā arī Dobeles rajona Jaunbērzes pagasts. Īslīce šai skatei bija izvirzīta otro reizi. Pirms 14 gadiem pagasts novadā ieguva pirmo vietu.Īslīces pagasta padomes priekšsēdētāja Vera Purmale uzskata, ka pašvaldība godam pārstāvējusi Bauskas rajonu šajā skatē. Viņa pateicas pagasta iedzīvotājiem, pašvaldības darbiniekiem, kas daudz strādāja, lai sagatavotos konkursam.Jau zināms, ka noslēguma pasākums Zemgalē notiks 13. septembrī Glūdas pagastā. Pērn šajā konkursā Zemgalē pirmo vietu ieguva Vecumnieku pagasts.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

iedzivotajs

kristine rulle
tad atvediet savus bernus vai mazbernus(piedodiet nezinu jusu vecumu) lai paspelejas taja smilsu kastē un pagriežas uz tā karusela. palasiet i-netā kādu ļaunumu var nodarīt bērniem dzivnieku fekālijas pirms rakstat ko tādu.
te neiet runa par pozitivam lietam, bet to kas pietrukst lai pagasts tiesam varetu lepoties ar sevim
un paŗ pašiem mazakajiem berniem pagasts neliekas ne zinis ka viņiem nav kur spēleties. un kad daži vecāki piedāva no savas kabatas izveidot rotaļlaukumu, tad pagasta vecis noraida šādu priekšlikumu. no ko jūs tagad teiksiet? mēs neesam aktīvi, nē tieši preteji, mes esam gajusi un runajuši un ierosinājuši savus priekšlikumus ko izveidosim - mēs īslīces iedzīvotaji no savām kabatam maksajot, bet ja pagasts neatļauj, ko tad ?!!!! tad lai paši berniem veido to spellaukumu. un ko mums darīt saja situacija? ko jus sakat?

pirms 12 gadiem, 2008.07.26 21:37

Kristīne Rulle

Sveiki, īslīcieši!
Šodien caurskrienot izmantoju izdevību aplūkot jūsu pagastu. Redzēju gan "asiņaino" karuseli, gan "sakakāto" smilšu kasti, gan superīgos jaunos tērpus dejotājiem un koristiem, latvietiskā skaudībā aplūkoju foršos sporta laukumiņus bērniem un jauniešiem, ēdu pusdienās fantastisku karbonādi ēdnīcā blakus pagastmājai, runājos ar jūsu meitenēm, kas uz tīras brīvprātības pamata realizējušas LEADER projektiņus. Nu smuki jums tur ir :) Cienījamie īslīcieši! Neļaujiet pāris īgniem, sevi nerealizējušiem, kašķīgiem un aprobežotiwem cilvēkiem pārstāvēt jūs, īslīciešus šajā portālā! Lepojieties ar savu pagastu un nosmīniet par tiem, kuru lielākais sasniegums ir anonīms kleksis internetā. Lai veicas!

pirms 12 gadiem, 2008.07.21 21:41

anonīms

nav neviena komentāra, jo trūkst vārdu :))

pirms 12 gadiem, 2008.07.21 12:39

Vietējās ziņas