Īslīces biedrība «Laiks jauniešiem» mēneša laikā nogādājusi pārtikas paciņas 277 ģimenēm 6

Biedrība «Laiks jauniešiem» mēneša laikā nogādājusi pārtikas paciņas 277 ģimenēm, palīdzot 903 cilvēkiem no Bauskas novada un Rīgas pilsētas, portālu informēja biedrības valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis.

Lai sniegtu atbalstu grūtībās nonākušajām ģimenēm, cilvēkiem ar invaliditāti un vientuļajiem pensionāriem Bauskas novadā un Rīgas pilsētā, Īslīcē dibinātā biedrība šī gada 23.aprīlī sāka projektu «Atbalsts grūtībās nonākušajām ģimenēm, cilvēkiem ar invaliditāti un vientuļajiem pensionāriem».

Biedrības aktīvisti, lūdz, uzņēmumus un līdzcilvēkus atsaukties biedrības aicinājumam un iesaistīties projektā ar savu produkcijas vai finansiāla atbalsta sniegšanu, jo ģimenes, cilvēki ar invaliditāti un vientuļie pensionāri kuriem ir nepieciešama palīdzība ir neskaitāmi daudz .

«Saņemam palīdzības saucienus mūsu sociālajos tīklos katru dienu. Ir jāturpina palielināt apgriezieni, jo vēlamies lai mēs, jaunieši, pierādītu, ka mūsu valstī tik tiešām labais vairo labo un spējam viens otru atbalstīt grūtos dzīves brīžos!» teic biedrībā.
G. Jankovskis aicina cilvēkus, ģimenes, radiniekus un paziņas nekautrēties un nepieciešamības gadījumā sazināties ar viņu pa tālruni. +371 28646934 vai Īslīces pagasta iedzīvotāju un projekta koordinatori Evitu pa tālruni 25959432, vai e-pastā info@laiksjauniesiem.lv un vienoties par iespējamo palīdzības sniegšanu jau tuvākajā laikā. G. Jankovskis atzīmē, ka biedrība garantē anonimitāti un informācijas neizpaušanu trešajām personām.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Duduu

Dodiet labāk makšķeri nevis visu jau gatavu! Iedotiet sēklas, lai iemācās ka ar darbu nāk tik kas labs. Jā, dažreiz var palīdzēt, bet nu ne jau vairs tik sistemātiski. Sēž tik sociālajos tīklos un meklē kur kas palīdz. Aicina vēl uzņēmējus atbalstīt, kuriem pašiem savi darbinieki ir jāatbalsta par padarīto un ir uzņēmušies atbildību par viņiem. Un ko bērni mācās...ka re... mums pienākas un mums atvedīs... Ir pavasaris, darbi daudz visās pusēs. Lai ko sapoš, sagrābj, iestāda. Šeit nav runa par tiem kam nav noveicies - invalīdiem, bet citreiz pat no šādiem ļaudīm var mācīties cīņas sparu un darbīgumu. Varbūt arī jārīko atbalsta biedrība, kura dod lāpstu, dakšu, grābekļi, sēklas, kokus ko stadīt, un ierāda, ka darbojoties ko panāks, nevis tupi sēžot pie ekrāna viss nu kritīs no gaisa.

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.26 12:27

mjā

Precīzi.

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.26 13:22

kā tad

Nuu,es jau arī gribu stādīt,sēt,ravēt utt. .Bet visur aizņemts ar lielsaimnieku monokultūru indes laukiem..

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.26 17:33

Par to pašu

Pilnīgi piekrītu! Kultivējam sliņķu, slaistu un diedelnieku kultu...

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.26 18:53

Džons Travolta

Mums arī zvanīja.....pagastā esot iedevuši mūsu tel.nr. ???!!! Laipni pateicos un atteicos,jo mums viss ok un nekā netrūkst-pat palīdzam citiem,bet skatos ka grābj visi-vajag vai nevajag!!!Nav jau karš vai kataklizma jopcik bumbiņ!!!

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.29 16:49

Vietējās ziņas