Īslīces jauniešu biedrība aicina iesaistīties labdarības maratonā «Roku rokā» 1

Bauskas novada Īslīces pagasta biedrība «Laiks Jauniešiem» no 3. līdz 30.decembrim Bauskas, Iecavas, Ķekavas novadā un Rīgas pilsētā realizēs labdarības maratonu «Roku rokā», kura mērķis ir palīdzēt palīdzēt grūtībās nonākušajām ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem pensionāriem, portālu informēja biedrības valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis.

Kā pastāstīja G. Jankovskis, biedrība palīdzību nodrošināja pirmajā Covid-19 izplatīšanās vilnī.  Pavasarī biedrība piegādāja 677 pārtikas un nepārtikas pakas. Biedrības tagadējās aplēses liecina, ka otrajā vilnī piegādāto paciņu skaits palielināsies divas reizes. Paciņu saturs esot atkarīgs no iedzīvotāju un uzņēmumu ziedojumu intensitātes.

Ikviens apkārtnes iedzīvotājs un komersants aicināts iesaistīties labdarības maratonā, ziedojot pārtikas un nepārtikas produkciju  vai sniegt finansiālu atbalstu produktu un degvielas iegādei. Vairāk par palīdzības iespējām G. Jankovskis aicina sazināties ar biedrības  aktīvistiem pa tālruņiem +371 25 661 765 (Viktorija) un  +371 28 646 934 (Gints).

«Ja kādam ir informācija par cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība minētajās pašvaldībās, aicinu informēt biedrību. Garantējam anonimitāti un informācijas neizpaušanu. Apzināmies, ka Covid-19 ir skāris lielāko Latvijas iedzīvotāju daļu un mūsu iespēju robežās centīsimies palīdzēt,» teic G. Jankovskis.Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas