Īslīces kultūras namā aicina uz labdarības pasākumu «Zvannieku» mājas kopienai

Amatierteātris «Dadži» 28. decembrī Īslīces kultūras namā ielūdz ikvienu uz labdarības pasākumu «Lai vairojas prieks!». Ziedojumus vāks «Zvannieku» mājas kopienai, kur dzīvo vairākas ģimenes un kopīgi audzina divdesmit piecus pirmsskolas un skolas vecuma bērnus un pusaudžus.

Cēsu novada «Zvannieku» mājās kopīgi audzina divdesmit piecus pirmsskolas un skolas vecuma bērnus un pusaudžus, kuri ir palikuši bez vecākiem vai to vecākiem ir atņemtas vecāku tiesības, kā arī vairākus jauniešus, kuri nespēj dzīvot ārpus kopienas. Šeit visi darbojas pēc kopienas principa – kopīga dzīvošana, maltītes, kopīgs darbs, saimniecība, kopīga atpūta, savstarpējs atbalsts, mācīšanās uzticēties un kalpot otram. Noris aktīva paaudžu sadarbība.

«Sestdienas pēcpusdienā mīļi gaidīsim pieaugušos, bērnus, mūsu draugus un paziņas, lai kopīgi veidotu sirsnīgu pasākumu. «Lai vairojas prieks!» – šiem Kārļa Skalbes vārdiem ir spēks. Tie ir kā vēstījums ne tikai baltajā Ziemassvētku laikā, ka arī ikdienā mums jārada un jāsniedz prieks citiem. «Dadžu» iestudētā izrāde «Kaķīša dzirnavas» šoreiz būs kā simbolisks prieka devējs,» informē Evita Novicka, amatierteātra «Dadži» režisore.

Izrādē piedalīsies vokālās studijas «Aprīļa pilieni» popgrupa «Sapnītis». Mazos teātra apmeklētājus aicina ņemt līdzi rotaļlietu kaķi – kopā izveidos pūkainu izstādi. Apmeklētājiem būs iespēja iepirkties skolēnu mācību uzņēmumu stendos. Būs garšīgas, smaržīgas, praktiskas un noderīgas lietas, ko bērni veidojuši paši. Būs piparmētru tēja un jauka kopā būšana. Ieejas maksa būs ziedojumi, kurus visi veltīs Cēsu novada «Zvannieku» kuplajai saimei.

«Zvannieku» kopienā ir vairākas mammas, tēti, lielie brāļi un māsas, kas rūpējas par bērniem, dodas ar tiem pārgājienos, riteņbraucienos, slēpot, slidot, peldēt, pikoties, rūpēties par dzīvniekiem. Bērni un jaunieši apmeklē baleta nodarbības, mākslas skolu, sporta skolu, mūzikas skolu, interešu pulciņus. «Zvannieku» filozofija – bērnam ir nepieciešama droša un brīva vide, kurā attīstīties, kļūt patstāvīgam, izkopt talantus. Tā ir atvērta tipa kopiena, kuru var apmeklēt ikviens. Tās ir mājas, kurās vienmēr var atgriezties, tā ir pašdziedinoša vide, kurā atveseļošanos piedzīvo ne tikai bērni un pusaudži, bet arī pieaugušie. «Zvanniekos» vienmēr ir laipni gaidītas ģimenes, kurām nepieciešama palīdzība bērnu audzināšanā, kā arī garīgs atbalsts ikdienas gaitās.

Amatierteātris «Dadži» ir uzstājies «Zvannieku» mājās ar savu izrādi «Kaķīša dzirnaviņas», un viņi nav vienīgie mūsu novadu pārstāvji, kas šīs mājas ir apmeklējuši. Uzstājusies ir arī jauniešu grupa «Bekars».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas