Īslīces kultūras namā notiks viktorīna «Zini vai mini»; aicina pieteikties dalībnieku komandas 1

Bauskas novada Īslīces pagasta biedrība «Laiks Jauniešiem» aicina interesentus pieteikties komandu viktorīnai «Zini vai mini», kas sestdien, 18. jūlijā, norisināsies Īslīces kultūras namā.

Biedrības «Laiks jauniešiem» pārstāvis Gints Jankovskis atklāja, ka katrā komandā  aicināti pieteikties no trīs līdz  sešiem dalībniekiem .Pasākums norisināsies vairākās kārtās, katrai piešķirot savu tēmu .Daļu no jautājumiem uzdos Latvijā pazīstamas personības.

Veiksmīgākajām komandām pasākuma atbalstītāji ir sarūpējuši dažādas balvas, bet par našķiem visiem dalībniekiem parūpēsies pasākuma organizatori.

Reģistrācija viktorīnai tiek organizēta elektroniski vietnē – www.laiksjauniesiem.lv, sadaļā «Viktorīna». Pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas 24 stundu laikā ar pieteicēju sazināsies Īslīces pagasta jaunatnes darbinieks, lai paskaidrotu tālākās formalitātes un atbildētu uz neskaidrajiem jautājumiem. Dalības maksa, neskatoties uz cilvēku skaitu vienai komandai ir noteikta desmit eiro apmērā.

G. Jankovskis stāsta, ka pasākuma laikā paredzēts pašmāju populārās mūziķes Sabīnes Berezinas priekšnesums, kuru papildinās vokālās studijas «Aprīļa pilieni» bērnu un jauniešu sniegumi.

«Esam parūpējušies par to, lai sarīkojuma plānotais laiks – aptuveni četras stundas, tiktu pavadītas pilnvērtīgi, un klātbūtni pasākumā nenožēlotu neviens dalībnieks,» teic G. Jankovskis.

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Īslīces pagasta pārvaldi un atbalstītājiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kaspars

Super!!! Sāk notikt kādas aktivitātes...

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.02 23:25

Vietējās ziņas