Īslīces kultūras nams aicina piedalīties pirmssvētku aktivitātēs

Īslīces kultūras nams pirms Līgo svētkiem ikvienam Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada iedzīvotājam piedāvā iesaistīties dažādās pirmssvētku aktivitātēs.

«Pie Īslīces kultūras nama Rītausmu Līgo parkā 20. jūnijā plkst. 11. sāksies tirdziņš «Čau,  Rasma!», kur būs iespēja iegādāties ko ēdamu, uzvelkamu un citas lietas,» atklāja Īslīces kultūras nama pasākumu organizatore Evita Novicka, «plkst. 13 sumināsim populārākos Jāņus, Līgas un Rasmas un noskaidrosim aktīvākos Jāņus un Līgas, par kuriem no 18. jūnija būs balsojums sociālajos tīklos.»

Evita Novicka informēja, ka viņa ir aicinājusi arī iedzīvotājus iesaistīties vainagu pīšanā no tiem materiāliem, kas atrodami dabā: «Gaidāma vainagu izstāde, un katram būs kas gards par uzpīto vainagu.» «Bauskas Dzīve» pamanīja, ka jau pašlaik parks pie Īslīces kultūras nama tiek gatavots svētku noskaņām. Amatierteātris «Dadži» kopā ar biedrību «Laiks jauniešiem» aicinās izrotāt sava nama durvis. «Nav svarīgi, kādas durvis tās ir. Tās var būt mājas, garāžas, domes ēkas vai kādas citas durvis. Aicināsim fotografēt durvis, un par tām sociālajos tīklos varēs balsot,» sacīja E. Novicka.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas