Īslīciešu «Odziņas» iegūst 2. vietu skolēnu mācību uzņēmumu konkursa finālā

Rīgā pasākumā «Jauno uzņēmēju dienas 2020» nosaukti biznesa organizācijas «Junior Achievement Latvia» šī gada dažādu nomināciju ieguvēji. Tai skaitā starp skolēnu mācību uzņēmumiem pamatskolu grupā otro vietu ieguva Īslīces pamatskolas uzņēmums «Odziņas».

Pasākums notika 16. jūnijā. Meitenes no Īslīces pamatskolas Loreta Jonašku un Monta Rimševica ar vecāku atbalstu jau pirmajā Latvijas mēroga gadatirgū izcīnīja balvas, piesaistot uzmanību ar savu aktivitāti, oriģināliem produktiem – dažāda veida ievārījumiem un skaistu stenda noformējumu. Arī ārkārtas stāvokļa laikā meitenes turpināja darboties un pieteicās Latvijas konkursa pusfinālam, iekļuva finālā un beigās – otrā vieta Latvijā pamatskolu grupā.

Īslīces pamatskolas pedagoģe Rita Straumīte informēja, ka pasākuma laikā saņemta arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras simpātiju balva.

Šogad Latvijas izglītības iestādēs bija nodibināti apmēram septiņi simti skolēnu mācību uzņēmumu. Konkurence un pieredze šajā jomā nepārtraukti pieaug un attiecīgi katrs iegūtais panākums ir aizvien vērtīgāks.

Pasākuma laikā nosauca arī titula «Gada uzņēmējdarbības skolotājs» ieguvēju. Nominantu vidū bija arī Iecavas vidusskolas ekonomikas skolotāja Antra Pāruma, bet šoreiz titulu ieguva Oļegs Mihailovs no Ventspils 2. vidusskolas.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas