Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Īslīciešus satriec uz sētas uzmaukta beigta dzīvnieka āda 17

Īslīces pagasta Rītausmās kārtējo reizi kāds vardarbīgi izrīkojies ar kaķi, portālu informēja īslīciete Velta Zariņa. Netālu no daudzdzīvokļu mājām Īslīces pagasta Rītausmās 4. februārī ap pulksten četriem pēcpusdienā esot uziets varmācīgi nogalināts kaķis. Dzīvnieks bija uzšķērsts, un tā ķermenis bija uzmaukts uz žoga dēļiem. To pirmie bija pamanījuši vietēji bērni, kas pastāstīja pieaugušajiem. Par notikušo tika zvanīts Bauskas policijai. Dežūrdaļā zvanu uzklausīja un solīja atsūtīt policistus, lai noskaidrotu notikušo.Likumsargi tika gaidīti apmēram stundu, taču bez rezultātiem. «Nevēlos neko pārmest policistiem, viņiem darba noteikti pietiek. Tomēr šis gadījums iedzīvotājus ir satraucis. Pērnajā rudenī sētniece bija uzgājusi piecus nomocītus un pakārtus kaķēnus. Ja kāds tā izrīkojas ar dzīvniekiem, tad drošības nav arī cilvēkiem,» tāds ir īslīcietes V. Zariņas viedoklis.Nomocīto lopiņu bija redzējusi arī īslīciete Evita Vanaga. Viņa nedomā, ka pagastā būtu uzradies kāds maniaks ar nosliecēm. Iespējams, tās ir neaudzinātu, varbūt pat ne īsti veselu bērnu rotaļas. Tomēr situācija ir satraucoša, policijai būtu vēlams iejaukties. Valsts policijas Bauskas iecirkņa vecākais inspektors Armands Staļūns «Bauskas Dzīvei» 5. februārī paskaidroja, ka pārskatīs ierakstus dežūržurnālā un sekos līdzi šīs lietas tālākai gaitai. Arī viņš atzina, ka šāda cietsirdība pret dzīvniekiem nav pieļaujama. Pēc nepilnas stundas A. Staļūns zvanīja uz redakciju, lai precizētu redzēto. Policisti bija ieradušies notikuma vietā un konstatēja, ka uz koka žoga pie atkritumu tvertnēm uzmauktā āda esot no mežacūkas sivēna. To, iespējams, izdarījis kāds vietējais mednieks, lai pabarotu putniņus. Policija atzina, ka šāda mednieka rīcība nav pieņemama. Izlikt dzīvnieka ādu, lai arī ar labu nodomu - pabarot putnus - līdzās daudzdzīvokļu mājām, kur to redz arī bērni, nav pareizi. To apliecina arī šis gadījums, kas iedzīvotājos raisījis nevajadzīgu satraukumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 17

Izlasi lūdzu pareizi-nevis pie 4.mājas,bet gan 4.februārì

pirms 7 gadiem, 2013.02.11 21:39

es

Īslīcē pilnīgi idioti dzīvo! Pirmkārt: neatšķir kaķi no mežacūkas; Otrkārt: par tādu stulbumu vēl ziņo policījai. It kā policījai jau tā nav ko darīt kā tikai ādas no žogiem lasīt nost... Īslīcē garīga atpalicība!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.02.08 10:07

vietējā

Tā nu tiešām ir taisnība ,ka vecāki neinteresējas kā viņu lolojumi pavada brīvo laiku.

pirms 7 gadiem, 2013.02.07 15:18

Rasa

Nožēlojami, cik cilvēki ir truli...
Ja kāds ir varmācīgs pret dzīvniekiem, nākošais solis ir varmācība pret cilvēkiem, tāpēc šādi gadījumi jāuztver ārkārtīgi nopietni!

pirms 7 gadiem, 2013.02.07 12:17

vai kvalificēts psihologs par novada naudu jau ir nosūtīts sakārtot galvas šīm Īslīcē sasirgušajām?

pirms 7 gadiem, 2013.02.07 10:10

beiža

Tās vecenes aiz "neko darīt", ne to vien vēl atradīs. Būtu labāk savu durvju priekšu satīrījušas.

pirms 7 gadiem, 2013.02.07 08:36

foto atpazinu savu pērn pazudušo sunīti Lēru skumjam nav gala

pirms 7 gadiem, 2013.02.07 00:51

evija

Izlikt dzīvnieka ādu, lai arī ar labu nodomu - pabarot putnus - līdzās daudzdzīvokļu mājām, kur to redz arī bērni, nav pareizi.
Pilnīgi piekrītu!
medniek, savu "trofeju"karini virtuvē pie sienas, ne jau publiskai apskatei bērnu biedēšanai!

pirms 7 gadiem, 2013.02.06 23:51

minča saimniece

Nu labi, bērni kļūdījās, tas nav kaķis, bet par ko tad ir īsti stāsts? vai tas nav akmens kārtībnieku lauciņā? Un ja tas būtu kārtējais nomušītais mincis? Tad pilnvarotais ierodas pēc 24h...?
Cik zinu pagājušajā gadā pagastā tiešām pakārti un brutāli nogalināti vairāki kaķēni!
vecāki, pasekojiet gan ,ko jūsu bērni dara vēlās vakara stundās.... tas ir briesmīgi, ja zem daudzstāvenes logiem mētājas secēts kaķēns...

Bet bilde tiešām briesmīga,,,

pirms 7 gadiem, 2013.02.06 23:43

XXX

Ko jūs tur muldat tā āda mētājās jau no rīta pie misenēm,vienkārši kāds suns atvilka un tas bij pie 20 mājas nevis pie 4 .
Pēc kāda laika braucot atpakaļ tā bij jau uzmesta pie misenēm uz sētas malas,gan jau sētnieks,uztaisa no nekā brēku .

pirms 7 gadiem, 2013.02.06 20:23

Freimanis

Meža zvēru ādas es glabāju savas mājas jumta korē!

pirms 7 gadiem, 2013.02.06 20:18

kopēja

Vai tiešām beigta dzīvnieka āda? Sviests!!!

pirms 7 gadiem, 2013.02.06 18:25

terminators

Īslīcieši ir satriekti, neatgūsies vairs ilgi, profesors Seklis arī ir pret titulu, pi Seklis, tas ir ārprāts!

pirms 7 gadiem, 2013.02.06 17:41

Vietējās ziņas