ISRB «Bauska» noskaidro gada sportistus

Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrībā «Bauska» noslēgusies aptauja par labāko sportistu. Nominantus un revelīta sacensību uzvarētājus apbalvos biedrības Ziemassvētku pasākumā 23. decembrī Bauskas stadionā.

Pēc biedrības aptaujas rezultātiem, dāmu konkurencē otro gadu pēc kārtas uzvar Lija Bulāne no Gailīšu pagasta. Otrajā vietā Maira Kalada no Gailīšu pagasta, trešā – Aina Slucka no Dāviņiem. Kungiem veiksmīgākais ir galda tenisists no Rundāles novada Aivars Kamols. Otrajā vietā Aivars Vancāns no Dāviņu pagasta, trešais – baušķenieks Gundars Dzīle. Ratiņkrēslos populārākie ir Laimonis Rigasts no Codes pagasta un Aivars Meteļica-Matušs no Gailīšu pagasta. Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrības (ISRB) «Bauska» vadītājs Ilgonis Rencis informēja, ka nomināciju «Gada sportists» biedrībā noskaidro jau 11. reizi.

Novembrī biedrības sportisti aizvadījuši pēdējo, ceturto revelīta jeb zolītes turnīra posmu. Sacīkstes bija sīvas, līderiem punkti pēc trim kārtam bija līdzīgi. Kam paveicās pēdējā kārtā, tas arī triumfēja kopvērtējumā. Dāmām kopvērtējuma uzvarētāju saraksts tieši tāds pats kā pēdējā posmā – Maira Kalada no Gailīšu pagasta uzvarēja ar 52 punktiem, Lija Bulāne no Gailīšu pagasta otrajā vietā ar 50 punktiem, Sarmīte Paškute no Īslīces pagasta ar 28 punktiem trešā.

Kungiem rezultātus pabojāja jaunpienācējs Dainis Pavilons no Ceraukstes pagasta, izcīnot ceturtajā posmā pirmo vietu. Otrajā vietā pēdējā posmā Jānis Jegorovs no Vecsaules, un tas viņam ļāva svinēt uzvaru kopvērtējumā ar 58 punktiem. Trešais pēdējā posmā Ilgonis Rencis no Rundāles novada. Kopvērtējumā otrajā vietā Imants Brikmanis no Mežotnes pagasta ar 56 punktiem, ceturtais Ēriks Zīverts no Iecavas novada ar 54 punktiem.

Domājot par nākamo gadu, biedrība iegādājusies pasaulē populārās bokia spēles aprīkojumu. Šis ir paraolimpiskais sporta veids. 2016. gadā biedrības pārstāvji plāno pievērst lielāku uzmanību bokia, ko var spēlēt gan bērni, gan cilvēki ratiņkrēslos. Ar īpašu papildaprīkojumu šo spēli var aizvadīt arī tie, kas spēj kustināt tikai galvu vai kādu ķermeņa daļu. I. Rencis atzīst, ka jaunais pirkums ir viens no veidiem, kā turpināt biedrības attīstību.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas