Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Īsteno bankas atbalstītu projektu 4

Bauskā labiekārtots neliels Mēmeles kreisā krasta posms. To paveikuši pilsētas jaunsargi, kuru aktivitātes atbalstīja Hipotēku banka. Agnis Almanis, 12. klases skolnieks, «Bauskas Dzīvei» stāstīja, ka labprāt iesaistījies teritorijas labiekārtošanā: «Šo laukumu upmalā izmantosim mēs, jaunsargi, te varēs piestāt laivotāji. Ir patīkami redzēt, ka viens mazs stūrītis Bauskā ir sakopts». Bauskas 508. jaunsargu brigādes vadītājs Zigurds Kalējs skaidro, ka sakopts laukums jaunsargiem atvēlētajā norobežotajā teritorijā Rīgas ielā. Izcirsti krūmi, savākta malka, daudz gružu no upmalas. Bankas dotā nauda izlietota žoga labošanai, vārtu ierīkošanai, arī koka kāpņu izbūvei. Speciāli apstrādātie pakāpieni ir no oša koka, pa tiem ērti var nokļūt līdz upei. Nauda vēl atlikusi basketbola groza un šaušanas stenda ierīkošanai. Komandieris uzteic pusaudžu atsaucību, entuziasmu, ar kādu viņi iesaistījušies darbos. Labiekārtotā objekta atklāšanas svētkos 20. jūnijā to novērtēt bija ieradusies Bauskas novada vadība, arī Hipotēku bankas Bauskas filiāles klientu apkalpošanas daļas vadītāja Māra Bite. Viņa stāstīja, ka jaunsargu iesniegtais projekts bijis viens no labāk sagatavotajiem, par tā atbalstu izvērtēšanas komisijai bija vismazākās šaubas. M. Bite apliecināja vēlmi ar aktīvajiem jauniešiem sadarboties arī turpmāk.Hipotēku bankas klientu kluba «Mēs paši» izsludinātā konkursā Bauskas jaunsargiem viņu ieceru īstenošanai atvēlēti 145 lati.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

iedzīvotāja

Es lepojos ar šādiem jauniešiem, man prieks lasīt pozitīvus rakstus, kaut vairāk tādu būtu! Paldies jauniešiem par iniciatīvu!

pirms 9 gadiem, 2011.06.21 22:54

Papa

Malači puikas!!! Par LVL 145 šādus darbus!
A kurā vietā konkrēti? Gribētos apskatīt.

pirms 9 gadiem, 2011.06.21 21:31

baka

Reklāma tāda it kā būtu 1450 lati ziedoti. Parasti , kas ziedo no sirds neplātās.

pirms 9 gadiem, 2011.06.21 19:25

sgkm

smiekli nāk- nu tādas KĀPNES!!! Diez kā banka atļāvās šādu tēriņu? Ka tik nesanāk problēmas ar bilanci!

pirms 9 gadiem, 2011.06.21 17:27

Vietējās ziņas