Izbraukuma vakcinācija šonedēļ Bauskā un Vecumniekos 2

Šodien, 22.oktobrī, izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 no plkst.16 līdz plkst.20 notiks Bauskā, Dārza ielā 12a (bijušās Bauskas zobārstniecības telpās) un sestdien, 23.oktobrī, Vecumnieku veselības centra telpās no plkst. 9 līdz 15, informē  Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļā.

Ir dažas atšķirības vakcinācijai, ko rīko Bauskā un ko – Vecumniekos. Bauskā vakcinācija notiks pēc pieraksta 8989 vai "manavakcina.lv", bet Vecumniekos – „dzīvās rindas” princips, aģentūrai LETA skaidro Vakcinācijas projekta nodaļā. Tiek informēts, ka izbraukuma vakcinācijā Bauskā tiks potēts ar "Moderna", "Johnson&Johnson", bet jauniešiem līdz 25 gadiem tiks piedāvāta "Pfizer"/"BioNTech" vakcīna. Savukārt Vecumniekos piedāvās "Pfizer"/"BioNTech" un "Johnson&Johnson" vakcīnu.

Vakcinācijas projekta nodaļas pārstāvji atgādina, ka uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir). Uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu.

Savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva, vai cita likumiskā pārstāvja klātbūtne, kā arī dokumenti - likumiskajam pārstāvim pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu, proti, ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara.

Latvijā iedzīvotājiem ir pieejamas visas Eiropas Zāļu aģentūrā apstiprinātās vakcīnas pret Covid-19. Savukārt vakcinācijas pakalpojumu var saņemt pie ģimenes ārstiem, ārstniecības iestādēs, vakcinācijas punktos, tirdzniecības centros un izbraukuma vakcinācijā. Iedzīvotājiem vecumā no 80 gadiem tiek piedāvāta iespēja saņemt vakcīnu mājās.

Informācija par vakcinācijas iespējām ir pieejama NVD mājaslapā vai zvanot pa tālruni 8989.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas