Izbūvēta Bauskas novadā modernākā sporta zāle 5

Bauskas 2. vidusskolā sporta stundas atkal var aizvadīt sporta zālē. Pirmie pēc remonta pagājušajā nedēļā jaunajās telpās ienāca skolotājas Jeļenas Vederņikovas audzēkņi.

«Skolēni bija sajūsmā. Sportam atvēlētās minūtes paskrēja nemanot, stundas beigās skolēni negribēja doties projām. Viņus sajūsmināja grīda, gaišais sienu krāsojums un modernā apdare,» audzēkņu emocijas atceras skolotāja J. Vederņikova. Neērtības, ko remonts radīja no septembra līdz februāra vidum, bijis vērts pieciest.

Pedagoģei piebalso 9. klases audzēknis Kevins Berlinskis. Pusaudzim patīk sportot, nenācās viegli sagaidīt, kamēr celtnieki pabeigs zāles rekonstrukciju. «Pēc 9. klases beigšanas esmu nolēmis turpināt mācīties vidusskolā. Moderni aprīkotā sporta zāle varētu būt svarīgs iemesls, kādēļ izglītoties, visticamāk, turpināšu 2. vidusskolā,» tā K. Berlinskis.

Apjomīgs remonts sporta zālē tika sākts pagājušā gada vasaras nogalē. SIA «Garlics» meistari nomainīja grīdas segumu, veica kanalizācijas, elektrosistēmu rekonstrukciju, kā arī telpas kosmētisko remontu. Celtnieku darbam rūpīgi sekoja sporta skolotājs Aleksejs Grigorjevs.

Iepazīstinot ar paveikto, pedagogs «Bauskas Dzīvei» ne bez lepnuma izrādīja jaunās telpas. Ērti ir iekārtota ģērbtuve ar modernu sanitāro mezglu. No jauna izbūvēts neliels kabinets pedagogiem. «Īpaši lepojamies ar sporta zāles grīdas segumu. Igaunijā, Lietuvā ir, Latvijā šāds īpašais sportam piemērotais parkets vēl nekur nav izmantots. Grīda neslīd, ir viegli kopjama, ideāli piemērota sporta spēlēm. Alpīnisma sienu novietojām tā, lai to efektīvāk var izmantot atšķirīga vecuma skolēni. Pārdomāts ir vingrošanas sienas izvietojums, paveikts maksimālais skolēnu drošības garantēšanai,» stāsta skolotājs A. Grigorjevs.

Vēl atlicis uzstādīt jauno tablo, drīz atvedīs un novietos futbola vārtus. Arī tie ir moderni konstruēti, vajadzības gadījumā vārtus var ērti nolocīt pie sienas. Tādējādi darīts viss, lai maksimāli izmantotu telpu sporta nodarbībām. Rekonstrukcijas plānos ir moderni griestu paneļi, kas nodrošinās siltumu telpā.

Skolas saimniecības vadītāja Māra Bite stāsta, ka sporta zālē veikti darbi par 161 296 eiro. Izglītības iestādē tiek plānoti turpmākie rekonstrukcijas darbi. Paredzēta skolas vidējā korpusa renovācija. Šo darbu laikā siltinās sporta zāles ārsienas.


Pievieno komentāru

Komentāri 5

atbalstāms darbs

par šo darbu bērnu vecākiem vajadzētu priecāties un arī citām skolām pieprasīt ko līdzīgu, arī basenus, jo šos darbus ir iespējams apmaksāt par ES līdzekļiem, nevis spiest uz speciālistes iecerēto halli. Lielākā daļa bērnu tāpat mācīsies Rīgā un tur arī meklēs darbu vai arī atliks vien ārzemes, jo tāda ir novada guļamrajona politika

pirms 5 gadiem, 2015.03.02 10:38

ES

Apsveicu skolas direktori! Viņa uz šo remontu gaidīja gadiem ilgi! Skola jau sen bija pelnījusi jaunu sporta zāli! Lai prieks pedagogiem un audzēkņiem!!!

pirms 5 gadiem, 2015.03.02 11:13

Prieciņš

Viena Veriņa neatkarīgi no sporta speciālistēm sakārto forši savu skolu. Paldies! Gaidam arī uzlabojumus pamatskolā.

pirms 5 gadiem, 2015.03.02 18:27

Paldies

Šeit ir noteikta apstākļu sakritība ,sporta zālei sen bija vajadzīgs remonts .Paldies šai novada domei par atbalstu, skolas vadībai un A.Grigorjevam par neatlaidību .Šis ir viens no Bauskas novada tagadējas vadības nozīmīgākajiem apliecinājumiem sakartot skolu vidi .

pirms 5 gadiem, 2015.03.02 20:26

aaaaaaaaa

labais !!!! paldies visiem tiem kas bija pielikusi savu pirkstu pie sis zales restauracijas!

pirms 5 gadiem, 2015.03.02 23:17

Vietējās ziņas