Izcīna Viesturu pagasta kausu novusā

Bauskas novada stadiona manēžā 26. septembrī notika Rundāles novada Viesturu pagasta kausa izcīņa novusā. Piedalījās 36 sportisti, to skaitā četras dāmas.

Pirmo reizi šoruden sacīkstēs iesaistījās brunavietis Ringolds Kaross. Sacensību trūkums nebija šķērslis, ļaujot sportistam izcīnīt uzvaru un saņemt kausu no Rundāles novada sporta dzīves organizatores Ievas Kirkilas. Otrajā vietā baušķenieks Vilnis Pelcers, trešais baldonietis Jānis Dūmiņš.

Turnīra kopvērtējumā pēc četriem posmiem izveidojusies grupa sportistu, kas pretendē uz pirmajām sešpadsmit vietām, kas noslēgumā piedalīsies Superkausa izcīņā. Tiesa, visdrīzāk, šis saraksts mainīsies, jo pirmajās sacīkstēs nepiedalījās potenciālie līderi, kas pēdējos posmos, visticamāk, liks dažam pabīdīties uz leju. Tā starp labākajiem kopvērtējumā pašlaik nav Viļņa Pelcera, kā arī Pētera Simsona, kurš Viesturu kausā izcīnīja sesto vietu. Vadībā pašlaik ir īslīcietis Eduards Lauks, bet rezultāti ir tik blīvi, ka par izteiktiem līderiem runāt pāragri. Palikuši trīs kausu izcīņas posmi, kas ļaus noteikt šīs sezonas labākos 16 spēlētājus.

Dāmām veiksmīgākā atkal bija Santa Gudža no Codes pagasta, otrā Kristīne Belkovska no Baldones. Pirmo reizi kausu par trešo vietu ieguva Māra Pavilone no Mežotnes.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas