Izdos mājražotāju žurnālu 1

Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) izdos mājražotāju žurnālu, portālu informēja LLKC vadītājs Mārtiņš Cimermanis.
Mājražotāji un viņu sekmīga darbība ir ļoti nozīmīga lauksaimniecības un lauku vides uzturēšanai un attīstībai, jaunā projekta vajadzību skaidro M. Cimermanis. LLKC speciālisti iecerējuši izdevumā atspoguļot mājražotāju pozitīvo pieredzi, sniegt padomus maza lauku uzņēmuma veidošanai u. c.

Jaunā nozares izdevuma prezentācija paredzēta nākamnedēļ Zemkopības ministrijā, tajā piedalīsies arī paši mājražotāji, informē LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Tomsone. Paredzēts, ka Bauskas pusi sarīkojumā pārstāvēs LLKC nodaļas vadītāja Eleonora Maisaka, kura pati aktīvi atbalsta mājražotājus.

Jau vēstīts, ka savā dzīvesvietā Vecumnieku novadā Eleonora izveidojusi jauno uzņēmēju atbalsta grupu. Viena no atbalstītajām jaunajām mājražotājām Liene Beināre pirms Ziemassvētkiem E. Maisakas mājās Skaistkalnē vadīja polimērmāla pogu veidošanas darbnīcu. Tajā piedalījās jauno uzņēmēju atbalstītājas, biedrības «Mēmele» dalībnieces un viņu draudzības biedrības pārstāves no Lietuvas. Kaimiņvalsts viešņām Lienes stāstīto viņu dzimtajā valodā tulkoja «Mēmeles» vadītāja Laima Indriķe, kura vada ekskursijas Skaistkalnē un tās kaimiņu ciematos Lietuvā.

L. Beināre atzina, ka E. Maisakas grupas finanšu atbalsts pēdējā gada laikā mainījis viņas dzīvi, padarot to aizraujošu, radošu un dinamisku. Liene stāsta, ka ne tikai darina polimērmāla rotas un apģērba aksesuārus, bet vada arī radošās darbnīcas. Šī materiāla un tehnikas galvenā īpašība ir pārsteidzošais, nekad iepriekš neparedzamais rezultāts, teic meistare.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lasītāja

Un kur varēs iepazīties ar šo žurnālu?

pirms 6 gadiem, 2015.01.10 20:33

Vietējās ziņas