Izlaidumā Vallē pauž pateicību izcilākajiem skolēniem 1

Šajā nedēļas nogalē 12. klašu izlaiduma svinības notika Bauskas Valsts ģimnāzijas, Vecumnieku vidusskolas, Īslīces, Pilsrundāles un Valles vidusskolas absolventiem. «Bauskas Dzīve» apmeklēja Vecumnieku novada Valles vidusskolas 12. klases izlaidumu 6. jūnijā, kad abiturienti, vecāki, radinieki un pedagogi uz svētkiem pulcējās Valles saieta namā.

Mācību iestādes direktora vietas izpildītājai Guntai Kupčiunai šis bija otrais izlaidums, esot šajā amatā. «Kārtīga vidusskolas klase,» viņa slavē audzēkņus. Absolventu pulkā šoreiz tikai septiņi jaunieši, bet kopumā ieguvuši daudz vairāk atzinības rakstu nekā lielākas klases.

Absolventes meitenes saņēmušas Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmijas apliecības par profesionālās pilnveides izglītību komerczinībās. Ļoti labi nokārtoti iepriekšējie eksāmeni, augsti vērtējumi tiek gaidīti arī centralizētajos eksāmenos.

Madarai Baturovičai, Inetai Kairai, Ilzei Ģeķei un Evai Jermakai pasniedza Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas atzinības rakstu par sasniegumiem mācībās. Par veiksmīgiem startiem mācību olimpiādēs un labām sekmēm meitenes saņēmušas Vecumnieku novada domes apbalvojumus.

«Grūti iztēloties, kas turpmāk vadīs skolēnu pašpārvaldi. Pēc iepriekšējā izlaiduma likās – labāk nevar būt, bet Ineta Kaira, skolēnu pašpārvaldes līdzšinējā prezidente – patstāvīga, radoša, spējīga organizēt pasākumus un meklēt sadarbību ar citām skolām – pierādīja, ka var būt vēl labāk,» absolventi raksturo G. Kupčiuna.

Lai gan 12. klasē mācījās tikai septiņi skolēni un trīs bija no citiem pagastiem, Valles saieta nama zāle bija sveicēju pārpilna. Koknesietis Pēteris Grīnbergs, kas bija ieradies sumināt krustmeitu M. Baturoviču, priecājās par Madaras panākumiem.» Elvi Letkovski sveica abas vecmāmiņas Ruta Asīte un Līvija Letkovska, kas sacīja: «Esam pārliecinātas, ka skolā puisim veicās labi, ja jau tik tālu ticis.»

«Šodien jūtos skumji, man pietrūks skolas un jauko klasesbiedru, ar kuriem kopā biju trīs gadus,» teic absolvente Eva Jermaka no Bārbeles. Par centralizēto eksāmenu rezultātiem viņa īpaši neuztraucas – tiem jābūt labiem, jo pedagogi Vallē ir zinoši un prasmīgi.

Izlaidumā absolventus un vecākus sveica Valles pagasta pārvaldes vadītāja Iveta Radziņa. Siltus vārdus audzēkņiem teica Valles vidusskolas pedagogi – klases audzinātāja Jolanta Ģeķe, sporta pasniedzēja Gita Briņķe un citi skolotāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

trakais

Domāju ka tas tur pirmajā bildē bija izcilākais skolnieks....

pirms 5 gadiem, 2015.06.08 14:00

Vietējās ziņas