Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izlozē trīs ceļojumus uz Stokholmu

Sestdien, 13. jūlijā, Bauskā pie lielveikala «Rimi» spēles «Zaļā punkta distance» dalībnieki laimēja trīs veicināšanas balvas un trīs ceļazīmes četrām personām uz Stokholmu sadarbībā ar «Tallink». 

Spēlē «Zaļā punkta distance» iespējams pārbaudīt zināšanas par videi nekaitīgu dzīvesveidu – iepirkšanos veikalos, saimniekošanu mājās un atpūtu dabā, kā arī atkritumu šķirošanu un pārstrādi.

Spēli baušķeniekiem, viesiem un Kantrimūzikas festivāla dalībniekiem piedāvāja Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar SIA «Vides serviss». Sandra Galgāne, viena no spēles organizatorēm, informēja, ka iespēju pārbaudīt zināšanas un sacensties par balvām izmantoja vairāk nekā 300 dalībnieku. Dažas balvas, piemēram, auduma iepirkumu maisiņu, varēja saņemt uzreiz, bet, trāpot uz īstā punkta un desmit reizes pietupjoties, dalībniekiem bija iespēja iegūt minerālūdeni «Sigulda».

Veicināšanas balvas saņēma Kristiāna Trolīmova, Mārīte Agruma un Voldemārs Visockis. Pēc tam sekoja galveno balvu izloze, šoreiz īpaši veicās Dāvim Arājam, Lindai Ievai Šuminai un Evijai Volodkai.

«Gāju līdzi bērniem un nolēmu uzspēlēt arī pati. Biju plānojusi tikai piedalīties, ne uzvarēt. Jautājumi bija elementāri – katrs, kas seko līdzi šai jomai, zina atbildes,» stāsta E. Volodka no Vecumniekiem.

Baušķeniece Linda Ieva Šumina mācās pamatskolā. Spēlē viņai piedalīties piedāvājusi draudzene. Zināšanas šajā jomā meitene ir guvusi sociālo zinību stundās.

Izbrīnīts par panākumu bija baušķenieks Dāvis Arājs. «Meita lēkāja pa piepūšamajām atrakcijām un pamanīju blakus kaut ko līdzīgu mazo automašīnu modeļu trasei. Izrādījās – spēle,» atceras D. Arājs. Vienu svešvārdu neesot zinājis un uz vienu jautājumu atbildi minējis, bet lielu grūtību nav bijis, atzina baušķenieks. Ceļojumā braukšot vismaz četri ģimenes locekļi: Dāvis kopā ar sievu Sandru un meitām Elīnu un Rutu. Savulaik esot plānots šāds pēckāzu brauciens, tagad būšot vienīgi vecākiem jānopērk biļetes.

S. Galgāne informēja, ka šādi pasākumi vēl notiks Kuldīgā, Tukumā un Rēzeknē. Šogad aizvadītas deviņas šādas spēles.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas