Izraisītas automobiļu sadursmes Vecumnieku pagastā

Bauskas novada Vecumnieku pagastā 31. jūlijā jaunietis vadīja automašīnu «VW Passat» un nedeva ceļu pretī braucošai automašīnai «Citroen», kā rezultātā notika sadursme.

Par minēto sadursmi sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Arlita Dolgā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākās speciālistes pienākumu izpildītāja.

Savukārt Bauskas novada Iecavā 31. jūlijā dega vieglās automašīnas «BMW» tapsējums 0,5 m2 platībā. Sākta pārbaude.

Bauskas novada Vecumnieku pagastā, vīrietis, vadot automašīnu «Scania», 31. jūlijā izraisīja sadursmi ar stāvošu automašīnu «Škoda». Cietušo nav. Sākts administratīvais process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 1. augustā saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 11 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums. Alkohola/narkotisko vielu reibumā aizturēts viens autovadītājs un trīs velosipēdisti.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 1. augustā saņemta informācija par 96 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 87 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 48 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi. Fiksēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietušas trīs personas. Reģistrētas zādzības: viena zādzība no mājokļa, viena automašīnas un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas