Izraudzīta Mežgaļu pamatskolas direktore 11

Pedagoģe ar 25 gadu darba stāžu Solvita Putele kļuvusi par Mežgaļu pamatskolas direktori. Šajā amatā viņu apstiprināja Bauskas novada domes sēdē 28. oktobrī.

Izvērtēšanas komisija no diviem pretendentiem par piemērotāko Mežgaļu pamatskolas direktores amatam atzinusi Solvitu Puteli, informēja novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks.

Izvērtētas un uzklausītas tika abas kandidātes. «Šoreiz balsošanas nebija, katrs komisijas loceklis vērtēja pretendentus. Saskaitot punktus, to vairāk bija S. Putelei,» skaidro R. Ābelnieks. Pretendentu izvērtēšanas komisijā strādāja domes deputāti, kā arī administrācijas pārstāvji.

S. Putele Mežgaļu pamatskolā strādā 25. gadu. Viņa ir sākumklašu skolotāja, pēdējos gadus bijusi direktora vietniece. «Esmu gatava strādāt un ieguldīt visus spēkus, lai skolai Mežgaļos saglabātu tās pašreizējo – pamatskolas – statusu,» to «Bauskas Dzīvei» apliecināja S. Putele.

Jaunā direktore atzina, ka daudz darba būs saimniecisko lietu sakārtošanā. Skolā beidzot jāveic aktu zāles remonts, šoruden atklājās, ka nolietojušās caurules apkures sistēmā. Līdzīgi kā citās novada izglītības iestādēs, arī Mežgaļu skolā ir būtiski nesamazināt audzēkņu skaitu. «Mums oktobrī klāt nākuši divi jauni audzēkņi. Viņu ģimenes pārcēlušās uz dzīvi laukos no Rīgas. Tie ir bijušie brunavieši, kas paši savulaik mācījušies Mežgaļos. Ceru, ka šāda tendence saglabāsies,» viedokli pauž jaunā direktore.

Pašlaik Mežgaļu pamatskolā ir 85 audzēkņi un 24 bērni pirmsskolas grupās.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Sirsnīgs sveiciens jaunajā amatā -izturību -pacietību-veselību!

pirms 5 gadiem, 2015.10.30 13:20

urrā

No sirds vēlu Solvitai visu to labāko, apsveicu! Esmu priecīga par Solvitu, ka uzņēmās tik lielu atbildību, viņai ir spēks, pacietība un izturība.

pirms 5 gadiem, 2015.10.31 12:15

Samanta

Jeh foršā skolotaja būs direktore cik forsi ...

pirms 5 gadiem, 2015.11.02 16:34

???

Uz cik ilgu laiku? Cik man zināms, tad Mežģaļu skola ir viena no divām , kuru tāisās pārveidot par sākumskolu, nerunāju par Uzvaru un Īslīci, kuras pārveidos par pamatskolām. Nesaprotu kapēc neoptimizē nevienu no pilsētas skolām, ja jau nevar piepildīt un bērni šādā veidā jāpārdzen no laukiem uz pilsētu??Un vēl tik laimīgs un nevainīgs pasniedz puķes:))))Optimizēt, likvidēt tas ir daudz vienkāŗšāk, nekā attīstīt un pilveidot jo tādā veidā naudu nevar ieekanomēt!!!!Nez ko teiks pirms vēlēšanām, kā locīsies un attaisnosies????Gan jau būs visi vainīgi tikai ne vainīgākie!!!!

pirms 5 gadiem, 2015.11.03 20:12

wet

Šitie novada darboņi grib nolikvidēt laukus.Tikai neaizmirstiet,ja nebūs lauku,arī pilsētai beigas.Jāapvieno pamatskola ar ğimnāziju,turpat blakām atrodas.Ğimnāzijā būs pietiekams bērnu skaits.Būs 2 lielas skolas pilsētā.

pirms 5 gadiem, 2015.11.03 21:00

!

Uzminiet , kas vēl ir visi pilsētas skolu direktori un visi kā viens vēl ir sporta un izglītības komitejā(kaut kā tā), kur lemj, kuru skolu optimizēt, kuru nē! Izredzes, ko mainīt līdzinās 0, kā viņi teiks tā būs un deputātu vairākums draudzīgi pacels rociņas, jo pat neiedziļināsies un neaizdomāsies par sekām, jo ir citas prioritātes šobrīd, bet pilsētas skolu direktoriem visa šī jezga izdevīga, viņi tiks pie bērniem!!!

pirms 5 gadiem, 2015.11.03 21:09

Inese

Sirsnīgi apsveicu, Solvitiņ! Par drosmi! Vēlu veiksmi un izturību!

pirms 5 gadiem, 2015.11.04 15:11

marta

ja parak maz to skolenu ir tais Mezgalos tad jau personalu ar vajadzetu uz pusi samazinat

pirms 5 gadiem, 2015.11.05 17:50

Puse

Nu tak jau samazināts. Solvita ir akurāt puse no Jurija.

pirms 5 gadiem, 2015.11.05 18:15

gatis tutins

es ticu kad solvita putele to vares labak par visiem citiem direktoriem neviens vinu nespes parspet vina ir vis gudrakais cilveks pasaule es to visu zinu jo vina bija mana skolotaja LAITEV VEICAS!

pirms 4 gadiem, 2016.04.04 14:55

Vietējās ziņas