Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izraudzītas Bauskas novada skolu direktores 51

Kandidātu izvērtēšanas komisijai vienprātīgi lemjot, izraudzītas Īslīces vidusskolas un Bauskas sākumskolas direktores, informē Bauskas novada lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.Par Īslīces vidusskolas direktori izraudzīta līdzšinējā skolas mācību pārzine Vija Ieleja. Jaunveidoto Bauskas sākumskolu vadīt uzticēts Bauskas 1. vidusskolas mācību pārzinei Linutai Ģerģei. Uz katru no šiem amatiem kandidēja divi pretendenti. Izvērtēšanas komisijas 17. maija sēdē pieņemto lēmumu vēl jāsaskaņo Izglītības un zinātnes ministrijā, galīgais lēmums jāpieņem deputātiem novada domes sēdē.Bauskas novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka pārrunām bija labi sagatavojušās visas četras pretendentes. Izraudzītās kandidātes bija pārliecinošākās. Viens no viņu plusiem ir pieredze vadošā darbā. Priekšsēdētājs arī atzina, ka bija cerējis uz lielāku atsaucību, tostarp gaidīti kandidāti ne tikai no abām skolām. «Esmu pārliecināts, ka izraudzījāmies labākos. Darba būs daudz, bet topošās direktores ir pieredzējušas, viņas tiks ar saviem pienākumiem galā,» tāda ir V. Veipa pārliecība.

Pievieno komentāru

Komentāri 51

TNT

Linuta jau tik veca palikusi. Ai, kā laiks skrien. Vecums viņu nav žēlojis.

pirms 9 gadiem, 2011.05.24 10:47

tēvs

Ieleja māk konfliktus risināt? Smiekli nāk māmiņ. Ielejai ir ļoti lielas komunikācijas problēmas.
Ja patīk padomju laiku metodes-viņa ir savā vietā!

pirms 9 gadiem, 2011.05.23 21:52

codes pamatskolā arī vecsaules pamatslolā ir Grandiozi Direktori!!!

pirms 9 gadiem, 2011.05.22 08:46

vecāks

Vaiiii,to I.Nagņibedu gan nēēēē.Tad nu gan māka- svētkus sarīkot:( Ar steigu pie stilista-skolotāja taču:((((

pirms 9 gadiem, 2011.05.21 20:38

nepātīīīk

Nevaru iedomāties V.Ieleju kā direktori ,jo neesmu redzējusi ,kad viņa kaut ko skolas labā būtu darījusi atšķirībā no I.Nagņibedas.Visi skaistie pasākumi ,ko organizē I.Nagņibeda Ziemassvētki, Māmiņ dienai u.c. svētkiem,veido pat dažādus pasākumus skolā,bet ko dara V.Ieleja NEKO .

pirms 9 gadiem, 2011.05.21 19:06

mamma

Prieks , ka beidzot tā ir noticis! Ceram, ka Islices skola beidzot atgūs savu labo slavu, kāda ta bija pirms T.Milgraves. Par V.Ieleju varam teikt tikai to visu labāko. Viņas darbā nav paviršības, viņa māk noteikt robežas, ir tieša, radušos konfliktus risina ar izpratni un , ja arī ir kļūdījusies, nebaidās to atzīt. Daudzi absolventi (ari mani bērni) ir atsaukušies par V.Ieleju atzinīgi un ar cieņu. Ja V.Ieleja būs direktore, skola beidzot atgūsies no stagnācijas.

pirms 9 gadiem, 2011.05.21 16:04

hi!

Priecāties vajadzētu, ka Raimondam tādas vietnieces, pašam viņam, diemžēl, nepietiek ne intelekta, ne izglītības, ne prasmes sarunāties ar padotajiem. Cenšās jau viņš, bet ko darīt, ja cilvēkam nav dots... Labāk, lai uzņem komjaunatnē, nekā vispār nekas nenotiek! Bauvarītes gan žēl, pēc neveiksmes pavisam sašļukusi!
Vispār jau žēl, ka reti kura skolas vadība saprot kā strādāt ar padotajiem, nesaprot, ka bez labiem kadriem un normālas attieksmes nekas nenotiks. Old School paņēmieni no varas pozīcijām diez kā vairs nestrādā. Tāpēc jau tā ir - vadība parāda savu varu pār skolotājiem, tie savukārt pār bērniem, bērni terorizē viens otru. Galu galā kam no tā labums? Nothing Special galā sanāk.

pirms 9 gadiem, 2011.05.20 10:48

ome

V. Ieleju nepazīstu un neko par viņu nekomentēšu, bet Inita ļoti laba organizatore, un māk savākt šo krīzes laika satrauktos vecākus un viņu nervozos bērnus. Paldies Initai par šogada 12 klases "paaudzināšanu"kaut mazu brītiņu, rezultāts ir radzams.

pirms 9 gadiem, 2011.05.20 10:12

Bella..

Labs direktors ir tad,ja viņš paspēj izdarīt visu ..Nesaprotu ko Jūs neliekat cilvēku mierā..Īslīces vidusskola tiešām ir vislabākā ..Un nopelns ir ne tikai Tijai.. arī pārējiem,jo ja direktoram nebūs laba komanda tad arī nekā nebūs..
Mums nevienam nav tiesību apspriest otra cilvēka privāto dzīvi..Vienkārši lasot daža laba komentārus ..paliek nelabi..Vienmēr jau izsakās slikti tie ,kuri paši ir tādi..
BŪSIM VIENREIZ SAPROTOŠI UN KOREKTI ..PRET PĀRĒJIEM..

pirms 9 gadiem, 2011.05.20 08:44

Vai tad ŽABOVS vada skolu?Plāno jau kāds cits!!!

pirms 9 gadiem, 2011.05.19 17:49

jautājums

Kāpēc Linuta nevarēja palikt ģimnāzijā par NORMĀLU vietnieci Žabovam?

pirms 9 gadiem, 2011.05.19 17:36

atbilde es no vecāka

Es, Tu aizbrauc uz Īslīces vidusskolu, apskaties, Tu satiecies ar pedagogiem, Tu aizej uz kādu pasākumu, kur bērniem acis mirdz. Man šajā skolā šobrīd ir divi bērni, viens jau beidzis skolu un studē budžeta grupā. Jūs vienkārši neziniet, ko runājiet, jo maniem bērniem un mums ļoti patīk šī skola. Tas, ka kādam paliek vieglāk zākājoties, lai tā ir, bet skola ir brīnišķīga un kolektīvs arī un bērni tur tādi top. Paldies mūsu skolai un cilvēkiem tajā!

pirms 9 gadiem, 2011.05.19 17:28

Ar ko Ģerģe bija neērta, ka viņu nosūtīja uz sākumskolu? Jeb lai visu skolu vadītu vecā ģimnāzijas gvarde? Tur jau ar dažai ātrāka pensija derētu, citādāk ģimnāzijā drīz sāks komjaunatnē uzņemt.

pirms 9 gadiem, 2011.05.19 17:11

Es

Tā skolēnu visatļautība un nekaunība, kas pastāvēja Īslīcē, vienreiz varbūt beigsies! Skaidrs, ka tagad vaimanā, kas nu būs un kā būs! Lai būs, kā būs, bet, nebūs tā bardaka, kas bija pie Tijas, kurai viss bija pofig - tad tāda Domes sēde, tad tāda komisijas sēde, tad vēl tas un tas un pa gaisu vien! Cik tad viņa tajā skolā bija, kur saņēma direktores algu klāt visam? Un tad vēl tā visa Low-story šmuce... Bet galvenais jau bija sevi labi pasniegt uz āru, ko nu viņa tīri labi prata un visiem likās, ka viss ir O.K. Un arī Initiņa, redz, saprotot jauniešus, kuriem vislabākais skolotājs ir tas, kuram nav prasību un kurš liek atzīmes tāpat vien, pietam aicinot to darīt arī citiem... Protams, ka "nabaga" skolnieciņiem ir "liels zaudējums", ka nebūs šāda direktorīte un nevarēs darīt visu ko, uzspļaut skolotāju prasībām, disciplīnai un daudz kam citam, kas pats par sevi saprotams ir jebkurā citā skolā! LAI VEICAS VIJAI : arī vienu otru skolotāju nolikt pie vietas un kārtības!

pirms 9 gadiem, 2011.05.19 17:10

Bellai taisnība:) tikai šie cilvēki sevi jau ir parādījuši..varbūt te neder! Bet latvieši tiešām uz to aprunāšanu ir īpaši, laikam cita nav ko ēst) krīze!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.05.19 16:53

Bella..

Ļaujiet cilvēkam sevi parādīt..varbūt viss būs kārtībā..
Mēs latvieši esam jocīga tauta..ka tik kādu aprunāt

pirms 9 gadiem, 2011.05.19 16:32

Vietējās ziņas