Izraudzīts kārtības nodaļas vadītāja amata kandidāts 30

Konkursā uz Bauskas novada sabiedriskās kārtības nodaļas vadītāja amata vietu bija pieteikušās astoņas personas. Īpaša kandidātu izvērtēšanas komisija uzklausīja trīs pretendentus.Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Feldmanis informē, ka 16. februārī uz pārrunām tika aicināti trīs no astoņiem pieteikumu iesniedzējiem. Uzklausot kandidātus, viens no viņiem ieguva četru izvērtēšanas komisijas locekļu atbalstu, otrs trīs. Viens kandidāts komisiju nepārliecināja nemaz. Komisija vienojās amata apstiprināšanai domes sēdē virzīt vislielāko atbalstu ieguvušo kandidātu. Visi uz sarunu aicinātie trīs kandidāti pašlaik ir izdienas pensijā esošie savulaik drošības sistēmā strādājošie. Kandidāti strādājuši policijā, robežsardzē, arī bruņotajos spēkos. «Bauskas Dzīve» noskaidroja, ka uz Bauskas novada sabiedriskās kārtības nodaļas vadītāja amatu tiks virzīts bijušais policists Dzintars Lenbergs. Viņš ir strādājis policijā Bauskā, Jelgavā, kādu laiku vadījis Bauskas policijas iecirkni. «Bauskas Dzīvei» Dz. Lenbergs atturējās vērtēt savas izredzes ieņemt šo amatu, jo esot jāpagaida deputātu balsojums 24. februārī domes sēdē.  Tomēr, ja amatā tiks apstiprināts, Dz. Lenbergs pauda apņemšanos apzinīgi pildīt uzticētos pienākumus: «Darba spara man pietiek, citādāk nemaz nebūtu pieteicies konkursā. Ir arī savs redzējums, kā Bauskas novada sabiedriskās kārtības nodaļai jāstrādā. Ar to iepazīstināju arī kandidātu izvērtēšanas komisiju.»

Pievieno komentāru

Komentāri 30

skaidrs, ka ar roku dzelžiem, stekiem un pistolēm un ģenerāļu uzplečiem apkārt nestaigās un tautu nebaidīs. Bet kā pašvaldības pilnvarota institūcija (amatpersonas) veiks pamatā pašvaldības saistošo noteikumu izpildes kontroli, - tbiš, - raudzīsies, vai Jūs kakājat arī citas publiskas vietās vai tikai šeit

pirms 9 gadiem, 2011.02.21 21:01

skaidrs, ka ar roku dzelžiem, stekiem un pistolēm apkārt nestaigās un tautu nebaidīs. Bet kā pašvaldības pilnvarota institūcija (amatpersonas) veiks pamatā pašvaldības saistošo noteikumu izpildes kontroli, - tbiš, - raudzīsies, vai Jūs kakājat arī cit`

pirms 9 gadiem, 2011.02.21 21:00

Kārtības nodaļai tikai nosaukums...kāds tur likums

pirms 9 gadiem, 2011.02.21 18:58

teorētiķis

Novada domei noteikti vajadzētu nopietni padomāt par topošās nodaļas darbinieku tiesisko statusu. Kāda normatīvā bāze nodrošinās viņu pilnvaras, kādas būs viņu darbības tiesiskās garantijas.
Vai šada "Kārtībnieka" prasības un rīkojumi ir kādam obligāti jāizpilda? Kurā likumā tas ir noteikts?

pirms 9 gadiem, 2011.02.19 22:29

atnāc gudrīti un kādus mēnešus divus iepird kādā krēslā.. laimīgs nejutīsies

pirms 9 gadiem, 2011.02.19 20:44

protams apsveicu Lenberga k-gu ar jauno amatu. Bet, kas zem šī amata domāts nesaprotu- ne tā kā pašvaldības policija, ne administratīvā komisija. Kādas pilnvaras, kādi pienākumi šāda amata veicējam?

pirms 9 gadiem, 2011.02.19 16:06

nelabvēlis

Gaišreģiem (trīs mēnešus atpakaļ) bija taisnība, ka uzvarēs Lembergs. Cilvēks jau viņš nav slikts, bet profesionālis gan diezgan sūdīgs. Visus šos gadus policijā pa dažādiem kabinetiem tikai bikses deldēja. Vietā būtu teiciens neskati vīru no uzplečiem, bet skati vīru no profesionālā viedokļa. Pieļauju, ka citi kandidāti bija vairāk kompetenti.... Būs kārtējais kabinetu "reindžers" kurš tikai algu saņems.

pirms 9 gadiem, 2011.02.19 12:52

sisi

Veips no manis pirka kāpostus, vai tāpēc es vairs nekad nevarēšu piedalīties nevienā Domes izsludinātā konkursā?
Bauska ir maza un viens otru te pazīst, tad, lai nerastos aizdomas, konkursam vajadzēja no Daugavpils braukt un pieteikties.

pirms 9 gadiem, 2011.02.18 17:16

bet varbūt viņš tiešām bija un ir labākais no labākajiem, kuri bija pieteikušies? Tādu domu nepieļaujat?

pirms 9 gadiem, 2011.02.18 15:31

janka

Mēs jau 4 februārī avīzes forumā pateicām,ka uzvarēs Lenbergs,laikam mēs esam gaišreggi. Kāpēc vajadzēja šo cirku ar konkursu??? Visiem tāpat zināms,ka Dzintars ar mūsu Valdi Veipu reizē iet medīt!

pirms 9 gadiem, 2011.02.18 15:02

MP

Dzintar lai veicas! Labāku kandidatūras nebija! Jo Lenbergs ir goda vecis! Jauna slota tīri slauka, bet vecā zin kur slaucīt!

pirms 9 gadiem, 2011.02.18 11:27

nu ja!

Īstenībā, nav jau problēma, kandidātā, skaidrs, lai viņam veicas.Problēma ir visā sitēmā, kā tā lietas notiek.Kā tiek veidoti konkursi, kā izvērtēti kandidāti. Nu ne velti, jau pirms vispār kandidāts tika izvirzīts, cilvēkiem puslīdz bija skaidrs, par kuru konkrētu cilvēku iet runa.Nav dūmi , bez uguns!Nu vajadzēja ielikt savu cilvēku un ielika.Nav jau nekas tur it kā slikts, bet kam tas cirks bija vajadzīgs??? Cerams, ka viņš spēs kaut ko lietas labā darīt, lai beidzot Bauskā būtu kaut par 5% labāk. Lai viņam veicas! Vienkārši ieteikums, konkursiem nepieteikties, jo reāli, tie ir tikai ķeksīša pēc!

pirms 9 gadiem, 2011.02.18 08:19

Ļoti laba kandidatūra.Lai veicas Lenberga k-gam. Godīgs, zinoša, ar pieredzi, un kārtīgs cilvēks un beidziet ķengāties. Šis amats nav no tiem "maigākajiem"".

pirms 9 gadiem, 2011.02.18 08:06

vineta

Nesaprotami , kam tas cirks bija domāts. Uzreiz vajadzīgo cilvēku apstiprinātu , un nevajdzēja tērēt resursus un laiku izrādei. Izlasiju, ka viens kandidāts vispār nesot pārliecinājis, viņiem jau nevajzdēja , nemaz , lai pārliecina, jo reāli kandidāts bija zināms. Protams, lai tam cilvēciņam veicas, darbs jau nebūs nekāda cukurmaize un attalgojums ne tik, pilnīgi neatbilstos ieņemamajam amatam un atbiībai. Redzēs, kā viņš ar 5 padotajiem ieviesīs kārtību novadā! Angļu valodu pamatzināšanu līmenī var iemācīties tā nav problēma.Problēma ir visā sitēmā, kā tas viss notiek, vienkārši nozēlojami!

pirms 9 gadiem, 2011.02.18 07:55

Veterāns

Kas tur muldēja par angļu valodu,baigi nu tā vajadzīga.

pirms 9 gadiem, 2011.02.18 07:46

???

jautājumu ļoti daudz, pieteicās astoņi uzklausīja trīs.Vai tad ''īpašai ''komisijai beidzās darba laiks? Kādi pienākumi nodaļas vadītājam,un ko darīs tā nodaļa? konstatēs kādu sabiedriskās kārtības pārkāpumu un izsauks policiju...tā dome ietaupīs nodoļu maksātāju naudu...

pirms 9 gadiem, 2011.02.18 02:42

hhhhaha

Skaidrs,ka konkurss bija domāts Lenbergam,jo viņam nav angļu valodas zināšanas! Tagad jāizsludina konkurss naovada pašvaldības policijas priekšnieka tulka amatam...

pirms 9 gadiem, 2011.02.17 22:50

Vietējās ziņas