Izsit automašīnas stiklu Iecavā

Iecavā, Ozolu ielā, 23. augustā automašīnai «BMW-325» izsists bagāžas nodalījuma durvju stikls. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Iecavas novadā, ceļa Rīga–Bauska–Lietuvas robeža 42. km, 23. augustā vīrietis stūrēja automobili «VAZ-2106» bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī atteicās no medicīniskās pārbaudes alkohola koncentrācijas noteikšanai. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Savukārt Bauskas novada Ceraukstes pagastā vīrietis, braucot ar motociklu, 22. augustā nokrita, guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 23. augustā saņemta informācija par 18 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti seši administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.  

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 23. augustā saņemta informācija par 92 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 60 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 24 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas