Izsit logus dārza mājiņai Ceraukstes pagastā

Laika posmā no 8. līdz 10. jūnijam Bauskas novada Ceraukstes pagastā dārza mājiņai izsistas divu logu stikla rūtis. Sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskas novadā, ceļa Rīga–Bauska–Lietuvas robeža 65. km, 10. jūnijā vīrietis vadīja automašīnu «Opel Astra Sports Tourer» un neizvēlējās drošu distanci, kā rezultātā uzbrauca priekšā stāvošajai automašīnai «Opel Astra Station Wagon», to bojājot. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 10. jūnijā saņemta informācija par 14 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti seši administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 10. jūnijā saņemta informācija par  111 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 57 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 32 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena velosipēda zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas