Izsit stiklus veikalam Brunavas pagastā

Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā 1. jūnijā 2002. gadā dzimusi jauniete vadīja kvadraciklu un krita no tā. Meitene negadījumā guva traumas un vērsās ārstniecības iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Bauskas novada Brunavas pagastā 1. jūnijā kādam veikalam izsisti logu stikli. Par notikušo sākts kriminālprocess.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 1. jūnijā saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 14 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 1. jūnijā saņemta informācija par 91 gadījumu, kad iedzīvotāji griezušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 91 administratīvo pārkāpumu lēmums, tai skaitā 46 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti trīs kriminālprocesi un viens administratīvā pārkāpuma process. Reģistrēti 16 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas