Izsitot loga stiklu, apzog mašīnu Bauskā 3

Bauskā, Dārza ielā, 24. novembrī automašīnai «Smart Fortwo» izsists loga stikls, no transportlīdzekļa nozagta soma, kurā atradās dokumenti, bankas karte un dažādas mantas. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 24. novembrī saņemta informācija par pieciem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 15 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā pieci par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 24. novembrī saņemta informācija par 74 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 52 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 26 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Bakugans

Jus tik rakstat to ko jums nozino bet realus draudus notikumus pilsetai nerakstat

pirms 14 dienām, 2021.11.26 03:18

Janka

Ja zini ko vairāk,tad pastāsti

pirms 13 dienām, 2021.11.26 05:48

Bakugans

Ir lietas kuras nokluse kapec cilvekiem neizplata lai neuztrauktu prieks Bauskas tas nekas jauns nav. Jeb nu Sandra nav uzdevumu augstuma

pirms 13 dienām, 2021.11.26 17:24

Vietējās ziņas