Izskan Bauskas Valsts ģimnāzijas 12. klases izlaidums 3

Bauskas Valsts ģimnāzijas 41 absolvents sestdien, 25. jūlijā, izlaiduma gaitā saņēma vispārējās vidējās izglītības atestātus kopā ar laba vēlējumiem, apsveikumiem un piemiņas veltēm.
 
Inita Nagņibeda, Bauskas Valsts ģimnāzijas direktores vietniece audzināšanas jomā, «Bauskas Dzīvei» atklāja, ka šogad atestātus saņem 24 jaunieši no 12. a klases un 17 no 12.b klases. «Bija plānots, ka izlaidums labvēlīgos laikapstākļos 12. a klasei notiktu Bauskas pilskalna estrādē, taču lija lietus, pārcēlām svinīgo pasākumu uz sporta namu «Mēmele». Vecāki sēdēja zālē pretī saviem bērniem, bet viesi, kas bija atnākuši sveikt absolventus, izvietojās sporta nama tribīnēs. Lai izvairītos no cilvēku plūsmas, absolventus pasākuma laikā sveica tikai vecāki,» stāsta I. Nagņibeda. Viņa uzskata, ka 12.a klase ir ļoti talantīga: «Ir mūziķi, dejotāji, dziedātāji, dzejas rindu rakstītāji. Klase aktīvi iesaistījusies izlaiduma tapšanā.»

12.a klases audzinātāja Irēna Slesare-Koluža raksturo, ka kolektīvs ir bijis brīnišķīgs, draudzīgs un izpalīdzīgs. «Klase ir talantīga. Tajā mācījās gudri jaunieši. Prieks, ka skolā skolēni aktīvi iesaistījās dejošanā, dziedāšanā, pamatskolā radās mūzikas grupa «Bekars». Ceru, ka nākotnē klases kolektīvs pratīs uzturēt labas attiecības. Jaunieši ir inteliģenti un jūtama laba sirds,» stāsta klases audzinātāja. Viņa ar klasi ir kopā kopš 7. klases, vēlāk 10. klasē pievienojās pāris jauniešu, kas ātri iejutušies kolektīvā. «Dažādi ikdienas piedzīvojumi veido ikdienas spilgtos mirkļus. Es vēlos redzēt viņus laimīgus. Novēlu īstenot mērķus, iegūstot izglītību, darīt darbu, kas patīk. Ir svarīgi atcerēties savas «saknes» – skolu, ģimeni, dzimtu, pilsētu. Gribētos, lai, atkal satiekoties, jaunieši nebūtu zaudējuši cilvēcību,» atklāja Irēna Slesare-Koluža.

Augstākais vidējais vērtējums mācībās 12.klasēs šogad bijis 12. a klases absolventiem Kristeram Tomasam un Krišjānim Upeniekam – 9,17 balles. Kristers ir arī titula «Gada skolēns-2020» ieguvējs četru novadu konkursā un Latvijas simtgades izcilnieks. 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Omīte

Paldies! Ļoti, ļoti sirsnīgs, emocionāls notikums!

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.26 21:03

Vika

Būtu brīnums ja nenotiktu. Varbūt rakstīt arī ka vakar Uldis Ķērps beidza Rīgas tehnisko koledžu

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.27 08:51

Vietējās ziņas