Izšķirošā basketbola spēle būs piektdien

Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas čempionāta otrajā finālspēlē, kas notika Salacgrīvā 20. maijā, Iecavas novada basketbola klubs «Dartija» piekāpās BK «Salacgrīva» ar rezultātu 58:68.

Ļoti līdzīga spēle ritēja līdz 22. minūtei, kad rezultāts bija 34:33 mājinieku labā. Tad sekoja divas kļūdas, piezīmes, neveiksmīgi metieni, un pēc trim minūtēm rezultāts bija 44:33 «Salacgrīvas» labā. Rezultāta starpību iecavniekiem samazināt neļāva.

«Katrs kaut ko neizdarīja, mazas nianses savācās, un tāds rezultāts. Tagad jāspēlē, jācīnās un jācer, ka Iecavā pēdējā spēlē paveiksies situācijās, kas neizdevās Salacgrīvā,» tā BK «Dartija» treneris Voldemārs Pārums.

Rezultatīvākais BK «Dartija» sastāvā bija Ģirts Hauks, gūstot 16 punktus un izcīnot deviņas atlēcošās bumbas. 14 punkti, 11 atlēcošās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles Gatim Justovičam. Deviņi punkti Aldim Beitiņam, pa pieciem guva Rolands Vereščagins, Kristaps Vereščagins un Juris Zakenfelds. Četri punkti Edžum Kauķim.

Pirmajā spēlē Iecavā pārāki bija mājinieki, uzvarot ar 72:71. Pēc zaudējuma viesos rezultāts ir izlīdzinājies, un tagad uzvarētājus noteiks pēdējā, trešā spēle, kas notiks 22. maija vakarā Iecavā. Basketbola līdzjutēji aicināti ierasties uz cīņu, jo savu fanu atbalsts spēlētājiem ļoti noderēs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas