Izšķirsies 500 eiro liktenis 4

Sestdien, 8. augustā, notiks divi smilšu volejbola turnīri. Viens būs Vecumniekos, pie Vecā ezera, otrs – Rundāles novada «Līdumnieku» zemnieku saimniecībā. 

Vecumnieku novada «Vecumnieku beach volley 500» turnīrā notiks pēdējais, ceturtais posms, kurā sadalīs 500 eiro balvu fondu. Vīru konkurencē ir divi izteikti līderi – Jorens Janišonis ar 54 punktiem un Alvis Spangers ar 47 punktiem. Tā liecina sacensību rīkotāja Jāņa Plūmes apkopotā informācija. Sīva cīņa būs par trešo vietu – Jānim Zadovskim, kurš pašlaik trešais, ir 38 punkti, bet Oskaram Lisovskim, kurš devītais, – 35 punkti.

Dāmām vadībā ir Ilze Valaine – 57 punkti. Tālāk daiļajam dzimumam ir ciešāka konkurence – otrajā vietā ir Laura Vidovska ar 40 punktiem, savukārt piektā – Laura Strupa ar 35 punktiem. Ja līderei viss būs kārtībā, viņu nepanākt, bet tālāk gan cīņa par balvām būs sīva.

Rundāles novada «Līdumniekos» Boriss Muravjovs tajā pašā dienā rīkos «Rundāles novada balvu izcīņu». Šīs sacīkstes vairāk ir iecienījuši veterānu vecuma sportisti.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

jānis

ja spēlēsi ar Ivaru, tad jau noteikti,jums tīri labi sagāja spēle..

pirms 5 gadiem, 2015.08.07 11:33

nauris

nesanaca.Laikam bija pa karstu tikai tresie

pirms 5 gadiem, 2015.08.13 11:41

Vietējās ziņas