Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina atkārtotu konkursu uz pašvaldības izpilddirektora vietnieka amatu 15

Bauskas novada dome izsludina atkārtotu konkursu uz pašvaldības izpilddirektora vietnieka amatu, portālu informē novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.

Izpilddirektora vietnieka galvenais pienākums būs nodrošināt pašvaldības funkciju izpildi Bauskas pilsētā. Pretendentam nepieciešama otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā augstākā izglītība, vismaz trīs gadu pieredze vadošā amatā.

Tāpat ir vēlamas teicamas komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes, analītiska un stratēģiska domāšana, kā arī virkne citu prasību. Dokumentus no amata pretendentiem pašvaldībā pieņems līdz 9. septembrim.

«Bauskas Dzīve» atgādina, ka viena novada domes izpilddirektora vietnieka izvērtēšana jau notika. Domes sēdē deputātiem bija jābalso par uzņēmēja Ģirta Donerblica apstiprināšanu amatā. Taču deputātu balsojums kandidātam bija nelabvēlīgs. Tādēļ izsludināts atkārtots konkurss. Pirmajā reizē uz šo amatu bija pieteikušies septiņi pretendenti.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

neticami

Bauskas pašvaldībā kādam amatam BEIDZOT ir izstrādāts arī konkursa nolikums :)

pirms 7 gadiem, 2013.09.03 08:37

ok

Ok 1 nebija labs. Bet vai no tiem 6 arī nav nekā?

pirms 7 gadiem, 2013.09.03 10:03

Uldis

Diemžēl pirmajam konkursam nebija sagatavota visa nepieciešamā dokumentācija un nolikumi. Donerblica kungs tur nebija pie vainas, ka tik nesmuki sanāca, jo tiktu noraidīts jebkurš, jo administrācija nebija ņēmusi vērā deputātu iebildumus, ka vispirms jāsakārto dokumentācija, lai kandidāts zina uz kādu darbu nāk un kāda atbildība tiks prasīta.

pirms 7 gadiem, 2013.09.03 13:24

Modža

Modrītis uzprasās?

pirms 7 gadiem, 2013.09.03 13:37

Regīna

Pastāstīšu mazliet par mūsu kompānijas (privātfirma Jelgavā) negatīvo pieredzi, izmantojot darbinieku atlasē konkursa nolikumu. Varbūt šī mūsu negatīvā pieredze noderēs Bauskas domei un arī citiem šā laikraksta lasītājiem.
Tad nu tā - lai atrastu labāko no labākajiem, izstrādājām konkursa nolikumu, kurā bija gan kritēriji, konkursa kārtas (reāli uzdevumi, mutvārdu intervija) un punktēšanas sistēma atrunāta. Pieteicās 24 darba pretendenti, "Izpunktējās lielākā kretinele. - pēc nolikuma savāca pārliecinoši visvairāk punktus (iepriekšējo darba devēju atsauksmes nebija glaimojošas, tās visas kā viena bija negatīvas, bija šī darbiniece arī vairākkārt tiesājusies ar darba devēju)- rezultātā nācās viņu pieņemt darbā, kā visvairāk punktus ieguvušo, jo citādi iesūdzētu mūs tiesā. Noteicām viņai, protams, pārbaudes laiku, un pārbaudes laika pirmā mēneša beigās atlaidām viņu, bet šī vienalga iesūdzēja mūs tiesā ..
Jautājums - vai mums un Jums vajag sarežģīt savu dzīvi, izdomājot visādus dokumentus, kurus izmantojot kretineles un kretineļi var vērsties pret pašiem mums un Jums???

pirms 7 gadiem, 2013.09.03 20:55

Regīnai

Nu gan tā Regīna saraktija, kaut kādu putru!!!!Kretīneļi, kretineles, iesūdzēt, pret Jums un mums?????????????????????????????????????Pinīgs čau!!!!! Konkusiem jābūt ,vienkārši, godīgiem, balstītiem uz saprotamiem notekumiem un izvirzītajām prasībām pretendentiem! Ēiski nav rakstīt anonīmas muļķības, tad nosauc iestādi, kur notiek tādas lietas, bet neizplati baumas!!!

pirms 7 gadiem, 2013.09.03 22:15

Regīnai

Kāpēc tu domā, ka cilvēks, kas tiesājas ar darba devēju, ir kretīnelis, pat tad , ja procesu uzvar? Varbūt, ka kretīnelis ir tas darba devējs, ja nepilda likumā noteiktās prasības. Tu domā, ka cilvēki nav tiesīgi aizstāvēt savas tiesības? Ir taču tāda darbinieku suga, kas , pielienot priekšniekam, pirmie kā suņi nories un visādi boikotēs cilvēku, kas cīnās par savām tiesībām. Tu nepateici vienu- vai viņa šajos tiesu procesos uzvarēja, ja ja, tad labāk gan paklusē.Vai tad tāds cilvēks vairs nedrīkst meklēt darbu un viņam jālec no tilta upē?

pirms 7 gadiem, 2013.09.03 22:40

:(

Kārtējo reisi ņirgājas par cilvēku - nobalso pret. Kas tad tai komisijā? Ne deputāti? vai tāpēc, ka Ābelnieks savējo bīdīja?

pirms 7 gadiem, 2013.09.03 18:33

Marta Dzirkste

Ieteiktu Ābelnieka k-gam izņemt sludinājumu par vakanci uz šo posteni izņemt no Nacionālās apvienības lapas draugiem.lv. Izklausās nesmuki- it kā tieši šai partijai piederētu visa noteikšana (pat ja tā ir, izskatās neētiski). Tad vajag izveidot Novada domes profilu vai k-kā tā.

pirms 7 gadiem, 2013.09.03 21:38

):

nesatraucies, par tevi jau nu neņirgāsies, jo tu nemaz netiksi līdz teātra izrādei, jo reiSi raksti ar S,
Tu būtu neaizvietojams izpilddirektora vietnieks ar šādu pareizrakstību.

pirms 7 gadiem, 2013.09.03 23:01

Martai Dzirkstei

Laikam jau Raitis vēl nav atmetis cerību, iedalīt šo amatu savas partijas atbalstītājam. Bet kopumā, nu galīgi nesmuki izklausās, bet vēl nesmukāk izskatās. Raiti sāc laboties, kamēr nav par vēlu.

pirms 7 gadiem, 2013.09.03 23:04

edis

kur skatas alvis, brinums, ka neimaisas...

pirms 7 gadiem, 2013.09.05 16:24

tauta

eu nu kur jūs visi esat, kapēc negribat vadīt novada saimniecisko dzīvi???

pirms 7 gadiem, 2013.09.06 13:24

Vietējās ziņas