Izsludināts konkurss uz Iecavas DzKS valdes locekļa amatu 1

Ceturtdien, 7. martā, Iecavas novada dome izsludinājusi konkursu uz «Dzīvokļu komunālās saimniecības» (DzKS) valdes locekļa amatu, vēstīts novada domes mājaslapā iecava.lv.

Galvenās prasības ir augstākā izglītība inženiertehnisko, sociālo zinātņu vai nekustamā īpašuma pārvaldīšanas jomā. Kandidātam jābūt darba pieredzei vadošā amatā ne mazāk kā trīs gadus. Svarīga izpratne par kapitālsabiedrības darbību nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un komunālo pakalpojumu nozares jautājumos. Jābūt vismaz vienas svešvalodas zināšanām sarunvalodas līmenī, pieredzei projektu vadībā, autotransporta vadītāja apliecībai, stratēģiskās plānošanas un citām prasmēm.

Daži no nozīmīgākajiem pienākumiem – kapitālsabiedrības darbības stratēģijas plānošana, vadīšana un koordinēšana, tāmju veidošana, ieņēmumu un izdevumu kontrole un dažādu jautājumu risināšana. Paredzamais atalgojums – 1808 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikumus var iesniegt pašvaldības administrācijā, sūtot pa pastu vai nododot personīgi slēgtā aploksnē, kā arī ar drošu elektronisko parakstu nosūtot uz e-pastu: dome@iecava.lv. Pieteikties var līdz šī gada 5. aprīļa plkst. 14.

Sīkāka informācija pašvaldības mājaslapas sadaļā «Pašvaldības vakances».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas