Izspēlē minifutbola turnīru 4

Īslīces pagasta sporta organizators Aleksandrs Rimševics futbola fanus aicināja uz SIA «Līdums» dāvātā kausa izcīņu un Īslīces pagasta atklāto turnīru minifutbolā. Sacensībās 9. augustā Bauskas Valsts ģimnāzijas sporta laukumā startēja sešas vienības.

Komandas izspēlēja viena apļa turnīru. Ārpus pirmā trijnieka palika vienības «Īslīce II», «Brunava» un «Iecava».

Trešo vietu izcīnīja Vecsaules komanda, ko papildināja spēlētāji no Vecumnieku novada Valles un Bārbeles pagasta. Vienībā cīnījās Aivars Mažuika, Arvīds Dravnieks, Jānis Ozoliņš, Jānis Meičus, Kristaps Klaviņš, Kaspars Dreijers, Oskars Briņķis un Agnis Smalganovičs.

«Policija» un «Ceraukste» aizvadītajās četrās spēlēs guva tikai uzvaras, kas nozīmēja, ka pirmās vietas liktenis izšķirsies tieši šo abu komandu duelī. Pēc Artūra Dulbes tālsitiena ceraukstieši izvirzījās vadībā, bet «Policija» ātri atbildēja ar vārtu guvumu, izspēlējot labu kombināciju, kuru noslēdza Juris Ručkanovs. Otrreiz bumba ceraukstiešu vārtos pabija pēc Emīla Dzeņa spēles ar roku, bet visu izšķīra tiesneša vērtējums, kas vārtus ieskaitīja. Turpinājumā «Ceraukste» izlīdzināja rezultātu – 2:2, Artūrs Zomerovskis ideāli izspēlēja soda sitienu, taču «Policija» atkal izvirzījās vadībā ar 2:3. Otrā puslaika beigu daļā «Ceraukste» guva divus bezatbildes vārtus, nodrošinot čempiona titulu ar rezultātu 4:3.

«Policijas» sastāvā spēlēja Artūrs Nerets, Elvijs Kerēvics, Kaspars Matuzonis, Dāvis Beimo, Emīls Dzenis, Agnis Bulašs, Juris Ručkanovs, Āris Paužolis un Rihards Dervins. Čempionus «Cerauksti» pārstāvēja Dinārs Vaitaitis, Raitis Zeņuks, Aivis Barkovskis, Kristaps Maskalis, Mārtiņš Dulbe, Artūrs Zomerovskis, Nauris Dumbrovskis un Artūrs Dulbe.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

sinoptikis

Dulbe liec rezultatus kad ari esi pedejajs,nevis veiksmes faktorus,ka tev sokas rajona cempionata,tu nezini?

pirms 5 gadiem, 2015.08.17 17:39

i

Varbūt izlasi,kurš ir raksta autors.
Un nebūtu slikti,ja arī saprotamāk Tu iemācītos teikumu veidot!:)

pirms 5 gadiem, 2015.08.17 17:47

dainis

A kad būs par Prāgas turnīru. Un pa to kā Juškevics na haļavu kopā ar sievu līdzi aizbrauca. Par pašvaldibas naudu.

pirms 5 gadiem, 2015.08.17 18:30

zomers

Tu jau ari Bauskas Dzives nazis esi,tapat ar savu tenisu code,ko nepiedalijies,kad Haris grieza,tu pat raketi nejedz turet?

pirms 5 gadiem, 2015.08.17 19:19

Vietējās ziņas