Izstrādā ūdens zudumu samazināšanas plānu Iecavā 1

Pagājušajā nedēļā, 7. februārī, notika Iecavas novada domes attīstības komitejas sēde. Kā pēc sēdes «Bauskas Dzīvi» informēja attīstības komitejas priekšsēdētājs Juris Ludriķis, sēdē piedalījās trīs no pieciem komitejas deputātiem, divu nebija attaisnotu iemeslu dēļ, līdz ar to komiteja bija lemtspējīga.

Sēdes dienaskārtībā bija pieci jautājumi, no kuriem divi bija būtiski, bet pārējie trīs informatīvi. Abi svarīgie jautājumi bija saistīti ar SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) pārziņā esošo ūdens un kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu. Ļoti aktuāla problēma novadā ir lielais ūdens daudzuma zudums. SIA «DzKS» valdes loceklis Juris Jundulis sēdē prezentēja pasākumu plānu, kā šo situāciju labot. Plānā iekļautas vairākas darbības – kā cīnīties ar negodprātīgiem ūdens izmantotājiem un kā pēc iespējas operatīvāk konstatēt ūdenssistēmas avārijas. Paredzēts pilnveidot uzņēmuma materiāli tehnisko bāzi, pieņemt grozījumus normatīvajos aktos, kā arī palielināt sodus par konstatētajiem pārkāpumiem.
Arī deputāts Viktors Sidorenkovs, attīstības komitejas loceklis, uzsvēra, ka, viņaprāt, svarīgākais jautājums komitejas darba kārtībā bija SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» pasākumu plāna izskatīšana lielā ūdens zuduma novēršanai vasarā. Tas varētu liecināt par nelegālu ūdens patēriņu dārzu laistīšanai. V. Sidorenkovs pauda  gandarījumu, SIA «DzKS» vadība ir apņēmusies šo problēmu sakārtot.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jepzdilovs natūrais

Katram savu aku vai spici un dzks var iet na....!

pirms gada, 2020.02.10 13:19

Vietējās ziņas