Izstrādās Bauskas mūzikas skolas rekonstrukcijas projektu

Bauskas mūzikas skolu pēc gadiem nepazīs. Siltināto fasādi klās gaumīgs krāsojums, pagrabā nekrāsies mitrums un no jumta iekšā nepilēs lietusūdens.

Bauskas pašvaldība apstiprinājusi iepirkuma konkursa rezultātus par Bauskas mūzikas skolas rekonstrukcijas būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību. Par 9900 eiro to piecos mēnešos veiks SIA «Komunālprojekts Jelgava». Šī firma izraudzīta no 11 pretendentiem.

Skolas direktore Anita Velmunska stāsta, ka iecerēti vērienīgi rekonstrukcijas darbi. Ir jāstiprina pamati, jāveic to hidroizolācija, tādējādi novēršot ūdens nokļūšanu pagrabā. Kad tas būs padarīts, pagraba telpas varēs izmantot nodarbību klašu ierīkošanai. Ēku paredzēts no ārpuses siltināt. Būtisks ir arī jumta remonts. Pašreizējo taisno jumtu paredzēts aizstāt ar slīpo, lietussarga formas jumtu. Taču projektētājiem dots uzdevums saglabāt virsgaismas.

Direktore cer, ka projektu izstrādās piecos mēnešos un pēc tam operatīvi veiks tā ekspertīzi. Šoruden varētu sākt pamatu stiprināšanu un hidroizolēšanu. Nākamgad varētu mainīt jumtu, siltināt un krāsot ārsienas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas