Izvairoties no auto sadursmes ar meža dzīvnieku, Svitenes pagastā notiek satiksmes negadījums

Rundāles novada Svitenes pagastā 1. septembrī vīrietis vadīja transportlīdzekli «Volkswagen Crafter» un, cenšoties izvairīties no sadursmes ar meža dzīvnieku, nobrauca no ceļa, automobilis apgāzās.

Negadījumā automašīnas vadītājs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Rundāles novada Rundāles pagastā 1. septembrī vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.       

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 1. septembrī saņemta informācija par 17 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 14 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 1. septembrī saņemta informācija par 99 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 105 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 46 par ātruma pārsniegšanu un divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 15 ceļu satiksmes negadījumi, trijos ir cietušas četras personas. Reģistrēta viena velosipēda zādzība.  

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas