Izvēlas līdzšinējo vadītāju 6

Par jaunizveidotās iestādes - Bauskas novada Izglītības pārvalde (IP) - vadītāju visticamāk apstiprinās līdzšinējo struktūrvienības vadītāju Aiju Spriņķi. «Bauskas Dzīves» rīcībā ir pagaidām vēl neoficiāla informācija, ka kandidātu izvērtēšanas komisijā pieci no septiņiem tās locekļiem balsoja tieši par viņu.Kamēr vēl deputātu lēmums nav oficiāli paziņots, tautas priekšstāvji nevēlas izteikties publiski. Taču vairāki no «Bauskas Dzīves» 20. aprīļa vakarā apzvanītajiem deputātiem apliecināja, ka balsojums bijis par labu līdzšinējai vadītājai.«Viņa bija ļoti labi sagatavojusies mūsu iztaujāšanai. Mani interesēja, kāds būs viņas redzējums saimnieciskajos jautājumos. Viss, ko A. Spriņķe stāstīja, bija pārliecinoši. Cilvēks ir iestrādājies, lai turpina,» tāds bija viena deputāta viedoklis. Kāds cits komisijas loceklis atzina, ka jau pirms tam bija domājis vairāk par A. Spriņķes kandidatūru. Iztaujāšanas laikā viņš tikai stiprinājis savu pārliecību.«Bauskas Dzīve» piebilst, ka šis ir tikai kandidātu izvērtēšanas komisijas lēmums. Domes sēdē aprīļa beigās IP vadītājas amatam tiks virzīta A. Spriņķes kandidatūra. Deputāti tad arī lems, apstiprināt to vai ne.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

ko

Ko var muldēt, ne jau 1 cilvēks var slēgt vai neslēgt skolu! To tak lemj, atkarībā no finanšu apjoma, bērnu skaita. Ja būtu tā nauda, tad varētu katram bērnam pielikt pa 1 skolotājam matemātikā, 1 mūzikā, spotā uttt

pirms 10 gadiem, 2011.04.21 09:06

bet nē

Pateicoties Aijai mazās skolas vēl pastāv mūsu novadā un mazo skolu pedagogi tiek atalgoti līdzvērtīgi kā lielajās skolās. Viņa ir tā, kas spēj nostāvēt pretī lielo skolu direktoru (deputātu) spiedienam un nodrošināt, ka finansējums no valsts tiek izlīdzināts visā novadā. Paskatieties, kas no tiek kaimiņos. Vecumnieku novadā starp skolu pedagogiem algas likme svārstās simtos.
Lai Tev veicas, Aija! Turpini iesākto!! Lauku skolas ir par Tevi!!!!

pirms 10 gadiem, 2011.04.21 07:51

nu ja

Tad jau arī turpināsies skolu slēgšana:(((( plāns jau gatavs-Bauskas novadā paliek trīs-visas pilsētā :(((

pirms 10 gadiem, 2011.04.21 07:44

JAUKĀ

Es arī domāju, ka A.Spriņķes kandidatūra ir vispiemērotākā.

pirms 10 gadiem, 2011.04.20 23:44

Vietējās ziņas