Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izvērtē Mežotnes internātvidusskolas darbu 2

Mežotnes internātvidusskolā 3. februārī darbu sākusi akreditācijas komisija, portālu informē Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece.

Triju dienu laikā komisija izvērtēs mācību procesa, skolas vides, resursu nodrošinājuma, vadības darba un atbalsta pasākumu skolēniem kvalitāti. Bauskas novada izglītības nodaļas vadītājs Ģirts Bernauts portālam paskaidroja, ka šī ir kārtējā skolas darba izvērtēšana. Pērnā gada novembrī beidzās Mežotnes internātvidusskolas iepriekšējās akreditācijas termiņš. Izglītības iestādes darbu Mežotnē izvērtē komisija, kuru vada Elejas vidusskolas direktore Sarmīte Balode.

Mežotnes internātvidusskolu kopš 2012. gada vada Dace Penķe. Iestādē šajā laikā vērojamas daudzas pozitīvas pārmaiņas. Tiek meklētas dažādas iespējas, lai skola piesaistītu audzēkņus, paplašinātu programmu skaitu, labiekārtotu mācību telpas, kopmītnes.

 Šajā mācību gadā vidusskolēniem Mežotnē iespējams apgūt profesionāli orientēta virziena programmu metināšanā un sociālajā aprūpē. Izmantojot Nīderlandes fonda «KNHM» projekta «Sabiedrība ar dvēseli» iespējas, 2012. gadā pie skolas izbūvēts sporta laukums. Tajā dažādos gadalaikos iespējams rīkot futbola, smilšu volejbola, kā arī hokeja mačus.

«Bauskas Dzīvei» Ģ. Bernauts uzsvēra, šī akreditācija Mežotnes internātvidusskolai ir ļoti būtiska. Tās rezultāti ļaus spriest par iestādes pastāvēšanu, iespējamajiem specializācijas virzieniem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jass

Runājot par Internātvidusskolas kopmītnēm deputātiem jāpievērš uzmanība saimnieciskai pusei šajā iestādē. Šķiet kolhozu būšana tur turpinās. Neapdzīvotā kopmītnes ēkā izplēstas apkures sistēmas caurules un radiatori. Vai tas tiek darīts ar pašvaldības vadības ziņu ? Metālu nodod lūžņos kāds no vietējiem darboņiem . Kāpēc tiek pieļauts vandālisms un , iespējams, arī zādzība?

pirms 6 gadiem, 2014.02.04 23:11

kika

Slīcēju glābšana ir pašu slīcēju rokās.

pirms 6 gadiem, 2014.02.05 10:28

Vietējās ziņas