Izvērtēs lauku tūrismā paveikto un iespējas

Mežotnes pilī piektdien, 30. oktobrī, ieradīsies pāri pusotra simta tūrisma nozares un lauku uzņēmējdarbībā iesaistīto pārstāvju. Viņi strādās konferencē «Lauku tūrisma spēks: uzņēmēju, pašvaldību un vietējās kopienas sadarbība».

Asociācijas «Lauku ceļotājs» pārstāve Anna Palelione informē, ka, apliecinot lauku ekonomikas sektoru sadarbības nozīmi valsts mērogā, konferences dalībniekus uzrunās Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Viņš arī pasniegs kvalitātes zīmi «Zaļais sertifikāts» 14 lauku tūrisma uzņēmējiem. Šoreiz viņu vidū gan nav neviena pārstāvja no mūsu novadiem.

Konferencē par uzņēmēju un vietējo kopienu sadarbības ieguvumiem stāstīs biedrības «Zināšanu un inovācijas sabiedrība» eksperte Vita Brakovska, par lauku tūrisma jomā paveikto šogad un iespējām nākamajā gadā vēstīs asociācijas «Lauku ceļotājs» prezidente Asnāte Ziemele. Konferencē paredzētas vairākas tematiskās diskusijas, kuras lieti noderēs nozarē strādājošajiem. Mārketinga eksperte Liene Kupča klāstīs par pieaugošo tendenci klientu skaitā iekļauties jauniešu, skolēnu un bērnu grupām.

Paredzēta arī diskusija, kā nozares uzņēmēju sadarbība var sekmēt klientu, valsts, pašvaldības, arī Eiropas Savienības fondu līdzfinansējuma piesaisti.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas