Ja laika apstākļi ļaus, Iecavā un Skaistkalnē notiks hokeja turnīrs

Pēc ilgākiem un nopietnākiem sagatavošanās darbiem beidzot šīs nedēļas nogalē mūsu novados sporta pasākumu organizatori ir gatavi piedāvāt dažādus ziemas priekus. Pasākumus gan apdraud atkusnis, ko meteorologi sola nedēļas beigās.
Plānoti ir divi hokeja turnīri – viens Iecavā un viens Skaistkalnē. Abu sacensību organizatori brīdina – jāseko informācijai. Var gadīties, ka kādu turnīru atcels.

Pesimistiski pagaidām ir hokeja kluba «Iecava» pārstāvji, kas organizē Iecavas novada atklāto piekto čempionātu hokejā. «Pat plus divi grādi jau ir problēma. Jā, dažas spēles aizvadīt var, bet līdz turnīra beigām ledus neizturēs – tas būs pilnīgi nelietojams. Sekosim laika prognozēm un piektdien pieņemsim lēmumu, vai rīkot vai pārcelt. Sekojiet informācijai!» uzsver kluba valdes loceklis Andris Štībelis.

Pozitīvs skats uz sestdienu ir Vecumnieku novada Bārbeles un Skaistkalnes pagasta sporta organizatoram Ēvaldam Čerpinskim, kurš organizē hokeja sacensības uz Skaistkalnes dīķa ledus. «Ceturtdienas naktī būs auksti, piektdienu arī vēl nesola ar atkusni – vajadzētu būt labi. Sestdien noteikti vajadzētu spēlēt. Vienīgais variants – ja ūdens uz ledus būs daudz, tad varētu nesanākt, bet pašlaik neizskatās, ka tā būs,» stāsta Ē. Čerpinskis. Tomēr arī viņš atzīst, ka potenciālajiem dalībniekiem jāseko informācijai – iespēja, ka turnīru atcels, tomēr pastāv. «Pārcelt uz citu dienu gan negribētu. Nav jau teikts, ka nākamā sestdiena būs daudz labāka,» tā organizators.

Viens ziemas pasākums Skaistkalnē tomēr notiks – visi aicināti piedalīties slēpošanā, veicot kilometra distanci. «Balvas šoreiz nebūs – vienkārši aicinām uz fiziskām aktivitātēm. Uzvarētāji būs visi, kas piedalīsies. Vecumam nav nozīmes. Būs karsta tēja un pīrādziņi. Varēs iznomāt slēpes,» stāsta Ē. Čerpinskis. Viņš informēja, ka līdzīgu slēpošanas pasākumu plānots rīkot februāra beigās, tikai uz to aicinās piedalīties ģimenes.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas