Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jāmeklē finansējums baseina un bibliotēkas būvei 15

Reālākas kļuvušas cerības pēc pāris gadiem Bauskā sagaidīt jaunu bibliotēku un baseinu. Novada administrācija sākusi meklēt finansējuma piesaistes iespējas.Bauskas novada domes attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone informē, ka dots uzdevums meklēt līdzekļus dažādās ES finansiālā atbalsta programmās. I. Tijone cer, ka šīs ieceres izdosies īstenot pārrobežu sadarbības projektos. Finansējums nepieciešams tehnisko projektu izstrādei. Tiek izskatītas vairākas šo objektu būvniecības vietas. Bibliotēku varētu celt Mēmeles krastā Rīgas ielā vai arī aiz pilsētas pārvaldes ēkas vietā, kur savulaik sāka būvēt mūzikas skolu. Arī baseinam ir vairāki iespējamie tā novietojuma varianti. Viens no tiem būtu laukumā aiz Bauzes tirgus. Šeit savulaik baseinu bija plānojis būvēt kāds privātuzņēmējs, taču iecere palika neīstenota. Pašvaldība varētu baseinu būvēt, izmantojot uzņēmēja projektu, to attiecīgi pārstrādājot. Otrs variants baseina būvei būtu pilsētas stadiona apkaimē. Šeit jau ir izstrādāts jaunas sporta halles projekts. Līdzās tai varētu atrasties arī baseins.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

?!

Nu ja Rundāles novadam ir baseins,tad Bauskas novadam arī ir,Bērzkalnos,ne ar ko īpaši neatšķiras.

pirms 9 gadiem, 2011.01.31 15:54

Andrievs,

biblioteeka vareetu atrasties ari bijusajaa Laimas veikalaa, un audumu veikalaa, blakus muzejam, kalna ielaa. tada liela slkajsta eeka stav tuksa apklaata ar tiiklu. eeka labaa vietaa, kalna ielaa, vaj ari tur vareetu ietaisiit lielveikalu, piem IKI. redzama vita, magistraales malaa. Bet Rigas ielas galaa, Memeles krastaa labaak uzcelt memoriaalu ebrejiem. un apmierinaatas buutu visas puses. jo mums Bauskaa tik daudz pmestu eeku staav, ko reanimeet, ka proleemu vietu un telpas izveelei, nevajadzeetu buut. Veiksmi!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.01.31 11:16

Beiža

Vai tad atkal vēlēšanas tuvojas, ka sāk visādus brīnumus solīt ?

pirms 9 gadiem, 2011.01.31 11:03

Uz priekšu tik Bauskas novada gudrās galvas! Aizslēdziet visas lauku skolas, tad vajadzīgie līdzekļi atradīsies! Bauskā būs baseins, bibliotēka, varētu arī vēl kaut ko pieķert klāt. Par Bauskas novada iedzīvotājiem tiek gādāts, tas nu ir redzams. Bet lauku bērni uz skolu un pārējiem pilsētnieku labumiem varēs noraudzīties no attāluma. Patiešām lieli malači esiet!

pirms 9 gadiem, 2011.01.31 10:14

op

Katram novadam savs baseins- Iecavai savs, Rundālei savs. Kruti.

pirms 9 gadiem, 2011.01.31 09:27

nu tā

Jā, nu baseins un jauna bibliotēka patreiz ir tie paši Bauskai nepieciešamākie, bez tiem pilsēta nevar eksistēt nevienu dienu. Priekš kam Rīga, Bauskai vajag pašai savu gaismas pili! Kad jau , tad jau, dzīvosim ar vērienu- neies taču nabadzības dēļ lepnumu zaudēt.

pirms 9 gadiem, 2011.01.30 23:47

es

It kā novada priekšnieks ir sportists, bet par iedzīvotāju veselību un sportošanu maz domā. Lai pamācās no Ventspils kolēģa! Ceļam baseinu!

pirms 9 gadiem, 2011.01.30 19:44

Papa

Neo: nedomāju gan, ka JAUNU bibleni uzbūvēt būtu dārgāk, kā pārbūvēt vecu ēku: neesmu pārliecināts. Tur ļoti daudz prasību: dabiskā gaisma, krātuves ar spec. mikroklimatu, brīva piekļuve ar ratiņkrēsliem utt.
Par baseinu: nu, ja neuzbūvēja treknajos gados, tad tagad švaki būs :(
(bibliotēkai dzinējspēks ir direktore, baseinam nav nekā)

pirms 9 gadiem, 2011.01.30 19:33

neo

Jā bet ja celtu jaunu,tur izietu vairāk līdzekļu,tur būtu pēc tam ko sadalīt uz galviņām,kādam tas tomērt būtu izdevīgi.

pirms 9 gadiem, 2011.01.30 19:25

baiba

Bibliotēkai piemērota vieta ,tiešām būtu bijušais kinoteātris .Tur plašas telpas,ir iespēja izveidot lasītāju zāli,otrā stāvā,kau vai arhīvu utt...vajag taču vienreiz padomāt arī ar galvu,iznāktu lētāk.

pirms 9 gadiem, 2011.01.30 19:21

duduu

zaļā ielā aiz topa liela miskaste valda,sevišķi rudeņos. apbūvējiet to pleķi!

pirms 9 gadiem, 2011.01.30 10:37

..........

Jā,jā kā tad,aizceliet bibliotēku vēl tālāk. Tā jau tagad galīgi nepiemērotā vietā tā ir.

pirms 9 gadiem, 2011.01.30 10:36

Vietējās ziņas