Jāņos divi transportlīdzekļu vadītāji mūspusē nesavalda savus braucamos 1

Bauskā 24. jūnijā plkst. 19 Dārza ielā «BMW-330» 1993. gadā dzimusi vadītāja no Jūrmalas netika galā ar transportlīdzekļa stūrēšanu, nobrauca no brauktuves, auto apgāzās. Šofere guva miesas bojājumus, tika nogādāts uz slimnīcu. Autovadītāja nebija alkohola reibumā, portālu informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Aleksandrs Sidorčiks.

Viņš teic, ka sākotnēji izskatās, ka negadījuma iespējamais cēlonis varētu būt braukšanas ātrums. Mediķi apskatīja trīs cilvēkus, kas atradās automobilī. Šofere zaudējusi kontroli pār transportlīdzekli, tas atsities pret apmali un apgāzies. 26 gadus vecā sieviete stacionēta ar mugurkaula jostas daļas skriemeļu lūzumu un galvas smadzeņu satricinājumu, precizē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone. Ap 30 gadus vecs vīrietis, kurš sēdējis priekšā, guvis galvas sasitumu un sīkas brūces galvas matainajā daļā. Viņš atteicies no hospitalizācijas. Otrs pasažieris – arī aptuveni 30 gadus vecs vīrietis – sēdējis aizmugurē, viņš guvis labā ceļa locītavas sasitumu. Arī viņš atteicies doties uz slimnīcu.

Savukārt mazliet vēlāk – plkst. 19.35 – Stelpes pagastā Vecumnieku novadā 1993. gadā dzimis jaunietis bez attiecīgā transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām nespēja savaldīt kvadraciklu. Viņš nobrauca no ceļa un ietriecās kokā, jaunais vīrietis nogādāts slimnīcā. Stacionēts apmierinošā stāvoklī ar galvas sasitumu, iespējamu galvas smadzeņu satricinājumu, muguras sasitumu un iespējamu muguras skriemeļu lūzumu, informē I. Indriksone.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas