Jāņos piedzeras un brauc reibumā Bārbeles pagastā 1

Bauskas novada Ceraukstes pagastā 24. jūnijā vīrietis stūrēja automašīnu «Opel Zafira», būdams 1,45 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Arī Vecumnieku novada Bārbeles pagastā 24. jūnijā vīrietis vadīja traktoru «MTZ-82L», būdams 0,5 promiļu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Vecumnieku novada Bārbeles pagastā 24. jūnijā sieviete brauca ar velosipēdu 2,36 promiļu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 24. jūnijā saņemta informācija par 20 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 11 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par automašīnas, viens par traktora un viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 24. jūnijā saņemta informācija par 128 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 68 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 24 par ātruma pārsniegšanu un seši par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

P

Nu kā tā var ? ! Kauns visam novadam-ārprāc !

pirms 11 mēnešiem, 2020.06.26 19:25

Vietējās ziņas