Jāņos Vecumniekos sievieti sakož septiņas lapsenes 4

Pagājušajā nedēļā mūspuses četru novadu iedzīvotājiem mediķi devušies palīdzēt 112 reizes, no tām 26 gadījumos ārstētas traumas. Svētku dienās, 23. un 24. jūnijā, no Bauskas novada saņemti 27 izsaukumi, no Iecavas novada – 10, no Vecumnieku novada – astoņi izsaukumi, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.
Pirmdien, 17. jūnijā, Vecumniekos 50 gadus vecam vīrietim galvā iekodusi bite. Sākusies alerģiska reakcija, bet kungs no hospitalizācijas atteicies.
Dienu vēlāk, 18. jūnijā, Iecavas novadā arī 50 gadu vecam vīrietim kaklā iedzēlušas bites. Medicīniskā palīdzība sniegta uz vietas.
Trešdien, 19. jūnijā, Iecavas novadā 30 gadu vecs vīrietis draugu kompānijā braucis ar motociklu. Notikusi sadursme ar stirnu, vīrietis guvis kreisās rokas apakšdelma lūzumu un nogādāts slimnīcā.
Nākamajā dienā, 20. jūnijā, Bauskā 60 gadus vecs kungs skaldījis malku, kad viņam ausī iekodusi lapsene. Vīrietim kļuvis ļoti slikti, bijusi klīniskā nāve un anafilaktiskais šoks. Medicīniskā palīdzība tika veikta veiksmīgi, un pēc tam kungs aizvests uz slimnīcu.
Svētdien, 23. jūnijā, Bauskā ceļu satiksmes negadījumā cietis nepilngadīgs jaunietis. Viņš neatļautā vietā šķērsojis ceļu, jaunieti notriekusi vieglā automašīna. Viņš guvis mugurkaula skriemeļa bojājumu un smadzeņu satricinājumu. Puisis pēc negadījuma hospitalizēts.
Jāņu dienā, 24. jūnijā, Vecumniekos kādu sievieti sakodušas septiņas lapsenes. Alerģiska reakcija neesot sākusies, un kundze pēc sniegtās medicīniskās palīdzības jutusies labi.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Tik tiešām

Tik tiešām,- parasti norāda dzimšanas gadu, ja par kaut ko raksta, kas braucis, kur ieskrējis, ar ko saskrējies. Bet šoreiz - sievieti sakož, protams, rakstītājs vārdu un uzvārdu nezina, bet vai tad rakstītājs nezina arī sakostās dzimšanas gadu?

pirms gada, 2019.06.27 16:21

MG-42

Lapsenes jau it kā dzeļ, bet laikam kundze cieta no citas sugas lapsenēm- Vecumnieku zobainajām....

pirms gada, 2019.06.28 11:34

Vietējās ziņas