Jātnieki atklāj sezonu

«Mēmeles jāšanas sporta klubs» atklājis āra sezonu, piedaloties Latvijas Jātnieku federācijas rīkotajās sacensībās jāšanā ar poniju, kas notika Rīgā, Kleistu sporta bāzē.

Klubu sacensībās 3. maijā pārstāvēja Nikola Marčenkova ar poniju Kursu un Kristija Anna Kalniņa ar poniju Jotu. Abas meitenes piedalījās vadības maršrutā, kur vērtēja jātnieka uzsēdi, dažādu vingrinājumu izpildi, kopējo iespaidu un poniju vadīšanu. Sniegumu vērtēja ar atzīmi desmit ballu sistēmā. N. Marčenkovai izdevās iegūt 7,7 balles un piekto vietu, bet K. A. Kalniņai 6,55 balles un septītā vieta. N. Marčenkova iekļuva apbalvoto sarakstā, jo kausus saņēma pirmās sešas vietas. «Prieks par Kristiju, jo šīs bija viņas pirmās oficiālās sacensības, un uzrādītais rezultāts vērtējams kā ļoti augsts,» uzsver «Mēmeles jāšanas sporta kluba» vadītāja Velga Marčenkova.

Šogad sacensību sezona sākta jau aukstajā laikā, apmeklējot Ziemas čempionātu konkūrā un Ziemas čempionātu iejādē. Konkūrā klubu pārstāvēja V. Marčenkova ar zirgu Ledionu. Trešajā posmā izdevās iegūt trešo vietu, startējot maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz vienam metram. Iejādē klubu pārstāvēja Elizabete Griķe ar poniju Dancing Grace un zirgu Ledionu. «Ziemas sacensībās ir svarīgi piedalīties, lai, sākoties āra sezonai, zirgi un jātnieki jau būtu labā sportiskā formā. Treniņu iespējas ziemā un agrā pavasarī mums bieži ir apgrūtinātas, tāpēc ir svarīgi censties pēc iespējas ātrāk panākt tos jātniekus, kuru rīcībā ir slēgtās manēžas,» skaidro V. Marčenkova.

Nākamās sacensības paredzētas 17. maijā Kleistu sporta bāzē, kur norisināsies otrais posms jāšanā ar ponijiem. Uz sacīkstēm plāno doties Nikola Marčenkova ar poniju Kursu, Kristija Anna Kalniņa ar Jotu un Elizabete Griķe ar Dancing Grace.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas