Jātnieku skola Iecavā uzņem jaunus audzēkņus

Iecavas novada Zorģu jātnieku sporta bāzē «Drostalas» rit jauno audzēkņu uzņemšana, «Bauskas Dzīvei» pavēstīja trenere Linda Arāja. Pieteikties aicināti bērni no sešu gadu vecuma.

«Maksimālais jauno sportistu skaits, ko varam trenēt ar tagadējo zirgu un laukumu kapacitāti, ir 40, taču optimāli rēķināmies ar 30 audzēkņiem,» skaidro L. Arāja, «lai skolas līmenis augtu, grupās strādājam cītīgi. Pie mums tiek uzņemti arī cilvēki ar īpašām vajadzībām.»

Patlaban grupā ir vēl 10 brīvas vietas. Vecāki kopā ar bērniem ierodas apskatīt «Drostalas», L. Arāja gatava atbildēt uz jautājumiem. Jau vēstīts, ka šogad «Drostalu» sportisti plūca pirmos laurus valsts sacensībās.

Līdz novembra vidum «Drostalās» plānots pabeigt jauno zirgu māju, kas oktobrī tapa kopā ar talciniekiem. «Smagākie darbi izdarīti, pasūtināts īpašs jumts ar virsgaismu katrā zirgu nodalījumā,» atklāj L. Arāja, «sausais rudens mūs lutina, neviena nodarbība slikta laika dēļ vēl nav atcelta. Iespējams, vēl piedalīsimies kādās sacīkstēs.»

«Drostalās» var trenēties gan iecavnieki, gan citu novadu cilvēki. «Liels atbalsts mūsu sportistiem ir iespēja no Iecavas līdz bāzei atbraukt ar skolēnu autobusu,» stāsta L. Arāja, «bērnu nogādāšanā uz treniņiem sadarbojas arī vecāki.» «Drostalās» treniņus līdz ar L. Arāju vada viņas pašas trenere rīdziniece Gita Zaķe un Vita Rozenberga.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas